ZRÓBMY WSPÓLNIE ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ MUZYCZNĄ

 

ZRÓBMY WSPÓLNIE

ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ MUZYCZNĄ

Komisja ds. Kultury OIRP w Gdańsku serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych oraz aplikantów do włączenia się w projekt stworzenia wspólnej świątecznej kartki muzycznej

 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią SARS-COV-19  w tym roku niestety nie będziemy mogli zobaczyć  się na corocznym  spotkaniu mikołajkowym,  dlatego liczymy na włączenie się do zabawy wspólnego odśpiewania świątecznego utworu zespołu Czerwone Gitary „JEST TAKI DZIEŃ”.

 

Nie musisz grać na żadnym instrumencie, co więcej nie musisz czysto śpiewać,  nie musisz nawet wychodzić z domu,  najważniejsze jest to żebyś miał ochotę  przyłączyć się do naszego projektu. Jeśli chcesz możesz włączyć do zabawy swoją rodzinę czy  współpracowników kancelarii – wykonania grupowe mile widziane. Byłoby wspaniale gdyby sceneria wykonania nawiązywała do atmosfery świąt Bożego Narodzenia, ale nie jest to konieczne.

 

Każda osoba/grupa osób, która się zgłosi, otrzyma nagranie z linią melodyczną, która pomoże w wykonaniu utworu oraz  adres mailowy osoby odpowiedzialnej za przygotowanie i montaż całości, do której trzeba będzie przesłać filmik z wykonanym przez siebie utworem.

Postaramy się aby każde przesłane wykonanie zostało włączone do końcowej wersji filmu ze wspólnego wykonania utworu. Film ten zostanie umieszczony na stronie WWW naszej izby, w związku z czym każda osoba zainteresowana wzięciem udziału w projekcie zostanie poproszona o wyrażenie zgody na wykorzystanie jej wizerunku.

 

Bardzo liczymy na udział osób grających na jakichkolwiek instrumentach (niekoniecznie profesjonalnie) – zapewniamy wsparcie dyrygenta.

 

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się mailowo  do dnia 16.11. 2020 r., na adres Komisji do Spraw Kultury  radca.kultura@oirp.gda.pl (tytuł maila – wspólne śpiewanie) z podaniem  informacji odnośnie sposobu wykonania  – wokal indywidualny/ wokal grupowy / instrument – jaki ? Informacje te pomogą dyrygentowi w przygotowaniu aranżacji poszczególnych partii utworu.

Liczymy na to że dadzą się Państwo namówić do wspólnej zabawy.

Komisja ds. Kultury
Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska