Lista aplikantów III rok

Lista aplikantów III roku aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2020.

L. p.Nazwisko i imię Nr wpisu
1.Adam AleksandraAPL-GD-170165
2.Alechniewicz-Baczewska ŻanetaAPL-GD-170164
3.Aleksandrowicz JoannaAPL-GD-160145
4.Anuszewska KarolinaAPL-GD-170163
5.Bajkowska JustynaAPL-GD-170162
6.Baranowska KalinaAPL-GD-170116
7.Bembennek KarolinaAPL-GD-170173
8.Ber KingaAPL-GD-170172
9.Bigott PatrycjaAPL-GD-170170
10.Bigott PaulinaAPL-GD-160244
11.Bilska RóżaAPL-GD-170126
12.Bober JoannaAPL-GD-170182
13.Bodakowski PawełAPL-GD-170169
14.Bojanowski RobertAPL-GD-170168
15.Borkowicz JakubAPL-GD-170167
16.Borkowska MonikaAPL-GD-170166
17.Borycka-Mróz MariaAPL-GD-170121
18.Borys GrzegorzAPL-GD-170175
19.Brulińska AgnieszkaAPL-GD-170176
20.Charczuk MagdalenaAPL-GD-170124
21.Chojnowska AgnieszkaAPL-GD-170179
22.Chwastowska AgataAPL-GD-170180
23.Cieszyńska AgnieszkaAPL-GD-170120
24.Czaja MarcelinaAPL-GD-170177
25.Czarnecki BartłomiejAPL-GD-170183
26.Czechowska AnnaAPL-GD-170201
27.Ćwikliński ŁukaszAPL-GD-170184
28.Danowski AdamAPL-GD-180234
29.Derdej LiliannaAPL-GD-170202
30.Duda MałgorzataAPL-GD-170137
31.Dziewiątkowski DawidAPL-GD-160160
32.Dziura AnetaAPL-GD-170191
33.Gałązka MagdalenaAPL-GD-170203
34.Gałka KarolinaAPL-GD-170204
35.Gliniewicz JanAPL-GD-170200
36.Gościniak KlaudiaAPL-GD-170243
37.Górczyński KamilAPL-GD-170190
38.Gryka AgnieszkaAPL-GD-170189
39.Hering MagdalenaAPL-GD-170244
40.Horbacz AgataAPL-GD-170245
41.Jarmuż-Koralewska LidiaAPL-GD-170247
42.Kaczyńska MonikaAPL-GD-170246
43.Kalinowska MariaAPL-GD-160469
44.Karczewska AgataAPL-GD-170193
45.Karolak JanAPL-GD-170250
46.Kempa MaciejAPL-GD-170249
47.KIEŁB KAROLINAAPL-GD-150041
48.Kiełczewski MichałAPL-GD-170196
49.Klein MichałAPL-GD-190005
50.Kolator MagdalenaAPL-GD-170195
51.Komorowska MichalinaAPL-GD-190014
52.Kopko KseniaAPL-GD-170194
53.Korytnicka PaulinaAPL-GD-170174
54.Koszela IzabelaAPL-GD-170252
55.Kowalska KamilaAPL-GD-170113
56.Kreft-Kopicka MartaAPL-GD-170253
57.Król SławomirAPL-GD-170127
58.Krupa IwonaAPL-GD-170255
59.Krzystyniak FilipAPL-GD-170256
60.Kucharska MarlenaAPL-GD-170257
61.Lewańczyk LauraAPL-GD-170254
62.Łagocka PatrycjaAPL-GD-170212
63.Łęgowski PrzemysławAPL-GD-170178
64.Magryta AlicjaAPL-GD-170251
65.MALEJKO KRZYSZTOFAPL-GD-160530
66.Malinowska AnnaAPL-GD-170117
67.Marszandt MichałAPL-GD-170130
68.Matusiak JakubAPL-GD-170129
69.Mentel BarbaraAPL-GD-170119
70.Michalak AgnieszkaAPL-GD-170131
71.Mikulak MartaAPL-GD-170198
72.Mirońska MartaAPL-GD-170132
73.Miszewski SzymonAPL-GD-170136
74.Morawska AgnieszkaAPL-GD-170133
75.Mroczkowski MarekAPL-GD-170134
76.Mrozek KingaAPL-GD-170135
77.Mrozińska MonikaAPL-GD-170138
78.Narkiewicz MariuszAPL-GD-170141
79.Nawrocki GrzegorzAPL-GD-170142
80.Niedziałek WaldemarAPL-GD-170143
81.Odżga AleksandraAPL-GD-170149
82.Olek MagdalenaAPL-GD-170145
83.Osuch JakubAPL-GD-190006
84.Owczarska JoannaAPL-GD-180004
85.Pałgan AlicjaAPL-GD-170148
86.Pawełek PiotrAPL-GD-170146
87.Pawlak NataliaAPL-GD-170152
88.Pawłowski GrzegorzAPL-GD-170153
89.Pazio PaulinaAPL-GD-190007
90.Pedynkowska MarlenaAPL-GD-170154
91.Pieńczewski AndrzejAPL-GD-170156
92.Piotrowicz MartaAPL-GD-170159
93.Poźniak KamilAPL-GD-170207
94.Prill AleksandraAPL-GD-170208
95.Ratajczak AgnieszkaAPL-GD-170209
96.Rdzanek-Gburczyk AdrianaAPL-GD-160712
97.Rozwadowski TomaszAPL-GD-170211
98.Rutkowska AnetaAPL-GD-170213
99.Rybicka MagdalenaAPL-GD-170206
100.Rymarczyk RadosławAPL-GD-190009
101.Sasal PaulinaAPL-GD-170216
102.Siuzdak KrzysztofAPL-GD-170217
103.Skorek PiotrAPL-GD-190004
104.Skorżyńska MonikaAPL-GD-170219
105.Skrzypiec MarekAPL-GD-200008
106.Smoliński MateuszAPL-GD-170220
107.Sommer JakubAPL-GD-170221
108.Stelmaszyk DaniAPL-GD-170223
109.Sułek PatrycjaAPL-GD-170224
110.Szczepański MichałAPL-GD-170233
111.Szczyżyńska PatrycjaAPL-GD-190002
112.Szymanowska EwelinaAPL-GD-170227
113.Szymański MateuszAPL-GD-170228
114.Tkaczyk MagdalenaAPL-GD-170229
115.Tomaszewska MagdalenaAPL-GD-170230
116.Tomczuk SaraAPL-GD-170144
117.Tucholska AldonaAPL-GD-170231
118.Turos MateuszAPL-GD-170158
119.Uzar JagodaAPL-GD-170232
120.Warzybok AleksandraAPL-GD-170197
121.Węsierski ArkadiuszAPL-GD-170235
122.Wielgosz DorisAPL-GD-170237
123.Wiergowska NataliaAPL-GD-170238
124.Witek PawełAPL-GD-160873
125.Witkiewicz AnetaAPL-GD-180003
126.Włodarczyk PaulinaAPL-GD-170240
127.Wojtkowski CezaryAPL-GD-170241
128.Zabrocki WojciechAPL-GD-170157
129.Zagozdon PaulinaAPL-GD-170155
130.Zduńczyk KarolinaAPL-GD-170151
131.Zieliński AdamAPL-GD-170160
132.Ziemann MaciejAPL-GD-170258
133.Zorn AdamAPL-GD-170242