Komunikat

W związku z koniecznością wzmożenia reżimu sanitarnego, informujemy że Ośrodek Szkolenia Aplikantów przy ul. Czajkowskiego 3 pozostanie zamknięty do dnia 1 marca br. z możliwością przedłużenia. Do tego dnia odwołane zostają wszystkie rozprawy przed Okręgowym Sądem Dyscyplinarnym. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub za pomocą korespondencji elektronicznej.

„Niebieski Parasol Radcy Prawnego”

Drogie Koleżanki i Koledzy Aplikanci, Jednym z projektów, które nasz Samorząd prowadzi od 2018 roku w ramach programu „Niebieski Parasol Radcy Prawnego” jest cykliczne publikowanie na stronie internetowej OIRP w Gdańsku oraz naszym profilu Facebookowym krótkich artykułów dotyczących problemów prawnych często pojawiających się w codziennym życiu. Chcąc zaangażować w ten projekt także Was, serdecznie zapraszamy …

Przepisy porządkowe odbywania aplikacji radcowskiej

W załączeniu uchwała Nr 140/2020 Rady Okręgowej Izby Radców Prawych w Gdańsku z dnia 29 grudnia 2020 r. w sprawie uchwalenia przepisów porządkowych odbywania zajęć na aplikacji radcowskiej w roku szkoleniowym 2021.