Grupy szkoleniowe

Podział aplikantów I roku na grupy szkoleniowe 

L. p.NazwiskoImięgrupadzień zajęć
1BadełekBartolomeiAponiedziałek
2BalcerowskiKonradAponiedziałek
3BelgrauAlicjaAponiedziałek
4BeruśMateuszAponiedziałek
5BiałobrzewskaJoannaAponiedziałek
6BigusMartaAponiedziałek
7BorkowskaKarinaAponiedziałek
8BorsukLidiaAponiedziałek
9BruckiMateuszAponiedziałek
10BrzezińskaNataliaAponiedziałek
11BucioAnetaAponiedziałek
12BułhakRenataAponiedziałek
13CyrankiewiczKajaAponiedziałek
14CywińskiCezaryAponiedziałek
15CzapiewskaJuliaAponiedziałek
16CzepliLiliaAponiedziałek
17DąbrowskaJuliaAponiedziałek
18DąbrowskiMateuszAponiedziałek
19DerewnickiŁukaszAponiedziałek
20EllerikMartaAponiedziałek
21FeliksiakWiktorAponiedziałek
22FrankiewiczDominikaAponiedziałek
23FutymaMateuszAponiedziałek
24GajosArkadiuszAponiedziałek
25KusiakMikołajAponiedziałek
26KlebbaAlicjaAponiedziałek
1GawrońskiMariuszBponiedziałek
2GralaAgnieszkaBponiedziałek
3Grelik-UrbanowskaMarlenaBponiedziałek
4GrothaKornelaBponiedziałek
5HajdukiewiczWeronikaBponiedziałek
6JakubowskaDominikaBponiedziałek
7JuzalaMateuszBponiedziałek
8KaźmierczakMateuszBponiedziałek
9KempistyAdamBponiedziałek
10KielakMichalinaBponiedziałek
11KolasaKamilBponiedziałek
12KosałkaKarolinaBponiedziałek
13KosmusCezaryBponiedziałek
14KościelniakSaraBponiedziałek
15KotlarzMichałBponiedziałek
16KowalczykAleksandraBponiedziałek
17KreczmerAleksandraBponiedziałek
18KruszyńskiArkadiuszBponiedziałek
19KryńskiPatrykBponiedziałek
20KrzemieńMonikaBponiedziałek
21KulPamelaBponiedziałek
22KuszPaulinaBponiedziałek
23KuszkaMikołajBponiedziałek
24LabudaDamianBponiedziałek
25LegawiecRenataBponiedziałek
1LewandowskaMichalinaCśroda
2LewandowskiWojciechCśroda
3LipnerSaraCśroda
4LongoDominikCśroda
5ŁopaciukMałgorzataCśroda
6MachnickaAnnaCśroda
7MatusiakWeronikaCśroda
8MendelWitoldCśroda
9MędrekAleksandraCśroda
10NawrotPaulinaCśroda
11NowakowskaMilenaCśroda
12OlkowskaDagmaraCśroda
13OrzechowskiBartoszCśroda
14PieńczukOktawiaCśroda
15PiórkowskiPiotrCśroda
16PłachtaKarolCśroda
17PłatkowskiPiotrCśroda
18PogorzelskiJakubCśroda
19PrusińskaMonikaCśroda
20PrzybylskiAdamCśroda
21PuchalskaKamilaCśroda
22RadulskaJoannaCśroda
23RopiejkoMateuszCśroda
24RozwadowskiJakubCśroda
25RymarkiewiczIwonaCśroda
1AdamskiJanDśroda
2SikorskaAnnaDśroda
3SirakJakubDśroda
4SkibaJoannaDśroda
5SkowronKatarzynaDśroda
6SokołowskaNataliaDśroda
7StachowskaAnnaDśroda
8StańczykArturDśroda
9StasiłojćAleksandraDśroda
10StrojnyPrzemysławDśroda
11SylkaAdamDśroda
12SzallaSzymonDśroda
13SzczepanikBartoszDśroda
14SzydzikAleksandraDśroda
15TrawczyńskaMartaDśroda
16TrzebiatowskiBartłomiejDśroda
17TusznioAgataDśroda
18WirzbaAgnieszkaDśroda
19WojczukAlicjaDśroda
20WyborskaSandraDśroda
21WyszyńskiMichałDśroda
22ZieleniecKlaudiaDśroda
23ZimolzakKatarzynaDśroda
24ŻelechowskaMariaDśroda
25Żurawicka-BenkowskaKatarzynaDśroda