Zaproszenie na szkolenie Business English z native speakerami z USA

Szanowni Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS), działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa izby do udziału w Business English Made Easy! – intensywnym weekendowym szkoleniu prowadzonym w języku angielskim, które odbędzie się w dniach 11-13 grudnia (umożliwiając tym samym uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

Szkolenie Business English Made Easy! prowadzone jest przez dwójkę native speakerów z USA (absolwenta George Mason University oraz profesjonalną nauczycielkę języka angielskiego) i ma ściśle praktyczny charakter. Uczestnicy poznają terminologię niezbędną do rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie komunikacji biznesowej i prawniczej w języku angielskim, ale przede wszystkim zrozumieją jak sprawić, aby ich pisany i mówiony angielski w miejscu pracy wyróżniał się precyzją i poprawnością. Zdobędą praktyczne umiejętności niezbędne do budowania swojej pozycji w międzynarodowym środowisku pracy.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób. Polecamy aplikować już dziś, ponieważ do 25 listopada 2020 opłata early bird wynosi tylko 249 pln. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org). Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniu.

W załączniku przesyłam oficjalną ofertę szkolenia (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców). Na życzenie, jesteśmy w stanie także przygotować oferty specjalnie dostosowane tylko do Państwa potrzeb (np. cykliczne szkolenia dla mniejszych grup – tzw. grup warsztatowych).

Z wyrazami szacunku
Jan Biedny