Programy do zarządzania kancelarią prawną – raport KIRP

Szanowni Państwo,

informuję, że jest już dostępny najnowszy raport pt. “Programy do zarządzania kancelarią prawną. Jak wybrać i wdrożyć najlepszy program dla Twojej kancelarii?”. Raport został opracowany przez profesora Ryszarda Sowińskiego z UWSB Merito oraz Bartłomieja Majchrzaka i kierowany jest do radców prawnych, którzy rozważają wprowadzenie lub zmianę systemu zarządzania swoją kancelarią.

W dobie, gdzie technologia stanowi klucz do efektywności i innowacji w prawie, prezentowany przewodnik podkreśla najświeższe tendencje w LegalTech, oferując jednocześnie praktyczne porady, jak znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb danej kancelarii. Raport zawiera również wskazówki, jak unikać powszechnych błędów przy wdrażaniu nowych technologii.

Zachęcamy do pobrania raportu, który mamy nadzieję, będzie źródłem cennych wskazówek i inspiracji do rozwoju zawodowego dla radców prawnych.

Raport można pobrać z załącznika poniżej oraz ze strony internetowej – https://kirp.pl/najnowszy-raport-juz-dostepny-programy-do-zarzadzania-kancelaria-prawna-jak-wybrac-i-wdrozyc-najlepszy-program-dla-twojej-kancelarii/