Zaproszenie – Teatr Muzyczny – “Księga dżungli” – 12.12.2021 – godz. 10:00

ZAPROSZENIE

Komisja ds. Kultury ponownie serdecznie zaprasza do Teatru Muzycznego w Gdyni, tym razem na ciekawe, musicalowe, uwspółcześnione przedstawienie „Księga dżungli” w dniu 12 grudnia br. godz.11.00.

Udział dzieci w spektaklu, piękne, kolorowe kostiumy, gra świateł i różnorodna muzyka uatrakcyjnią przedstawienie i zapewnią dobrą zabawę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zgłoszenia prosimy przesłać na nasz adres: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 30 października br.

W tytule maila proszę podać :

– imię i nazwisko,

– nr wpisu na listę OIRP w Gdańsku,

– liczbę biletów, ze wskazaniem ile  biletów ulgowych a ile dla osób towarzyszących

– tytuł przedstawienia,

– nr telefonu.

Członkom naszej korporacji przysługuje 1 bilet dla rodzica w cenie 40zł oraz bilety ulgowe/szkolne dla dzieci w cenie 35zł, Dla osób towarzyszących cena biletu wynosi 80 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyznaniu biletu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wpłat prosimy dokonywać na r-k bankowy, który wskazany będzie w przesłanej

Państwu informacji potwierdzającej przyznanie biletu.

Do zobaczenia

Joanna Friedrich-Sarad, Anna Szarmach, Dorota Chylińska,Marta Małysa