Spotkania z Prawnikami Zagranicznymi – Hongkong – 7.09.2021 – 14:00-16:00 -Doing Business in Asia – system prawny Hongkongu i usługi zarządzania majątkiem

Doing Business in Asia – system prawny Hongkongu i usługi zarządzania majątkiem

Komisja ds. współpracy z zagranicą zaprasza 7.09.2021 r. w godz. 14:00-16:00 na kolejne spotkanie z cyklu Spotkań z Prawnikami Zagranicznymi.

Tym razem będziemy mieli okazję poszerzyć wiedzę o funkcjonowanie systemu prawnego w Hongkongu, co pozwoli nam na wsparcie naszych Klientów planujących ekspansję na rynki azjatyckie – Hongkong bowiem może być bramą do wejścia m.in. na rynek chiński.

Naszym gościem będzie Pan Mecenas C.M. Chan z Hongkongu, który opowie o systemie prawnym Hongkongu, a także o zarządzaniu majątkiem.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji i poszerzenia wiedzy, jak kompleksowo wesprzeć naszych klientów, którzy poszukują partnerów biznesowych w Azji i planują ekspansję na tamtejsze rynki.

Mecenas C.M. Chan jest prawnikiem (solicitor) wykonującym zawód w Hongkongu. W praktyce zawodowej skupia się na obsłudze podmiotów gospodarczych, specjalizuje się w prawie handlowym. Mecenas Chan ma rozległe doświadczenie w doradzaniu międzynarodowym korporacjom, w tym firmom z listy Fortune 500, w zakresie zarządzania aktywami/majątkiem, podatków, sukcesji i zgodności (compliance). Obecnie Pan Chan jest radcą prawnym w firmie inwestycyjnej i konsultantem firmy prawniczej w Hongkongu.

Więcej informacji na temat naszego Gościa: https://lawasia.asn.au/about-us/organisation-structure/executive-committee/cm-chan

Spotkanie odbędzie się online we wtorek 7 września 2021 r. w godz. 14.00-16.00.

Językiem spotkania będzie język angielski.

Udział w spotkaniu jest punktowany jak udział w szkoleniach – 2 punkty szkoleniowe za godzinę spotkania.

Zachęcamy Państwa do czynnego udziału w spotkaniu.

Jeżeli mieliby Państwo szczegółowe pytania do naszego gościa, prosimy przesłać je na adres Przewodniczącej Komisji ds. współpracy z zagranicą: joanna.lojkowska@oirp.gda.pl.

Link do spotkania znajduje się pod linkiem https://oirp.gda.pl/wydarzenia/szkolenia-w-gdansku/mecenas-c-m-chan-hongkong-temat-doing-business-in-asia-system-prawny-hongkongu-i-uslugi-zarzadzania-majatkiem-spotkanie-w-jezyku-angielskim/

Serdecznie zapraszamy!