To wydarzenie minęło

TEST Mecenas C.M. Chan (Hongkong), temat: Doing Business in Asia – system prawny Hongkongu i usługi zarządzania majątkiem (spotkanie w języku angielskim) UWAGA: godz. 14:00

Początek
8 września 2021
Koniec
8 września 2021 Cały dzień

Status

To wydarzenie minęło

Okręgowa Izba Radców Prawnych zaprasza na punktowane szkolenie on – line.

Tym razem wyjątkowo tak wczesne godziny, bo musimy zaradzić różnicy czasu pomiędzy Azją a Europą.

UWAGA – szkolenie odbywa się na platformie ZOOM.

Udział w szkoleniach on-line pozwala na uzyskanie punktów szkoleniowych na takich samych zasadach jak w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Za udział w jednym wykładzie on-line będzie można uzyskać 2 punkty szkoleniowe za godzinę lekcyjną. Punkty zostaną naliczone na podstawie listy obecności wygenerowanej z platformy w ciągu kilku dni.

OIRP nie prowadzi rejestracji na w/w szkolenie.

Link do wykładu: Kliknij
Meeting ID: 867 7614 4520
Passcode: 543905

Warunkiem uzyskania punktów jest:

– w polu “Twoje imię” wpisanie imienia i nazwiska – warunek konieczny (opcjonalnie – numeru wpisu)
– wpisanie adresu e-mail
– oraz udział w szkoleniu przez cały czas jego trwania.

W szkoleniu może uczestniczyć do 500 radców prawnych.