Zniżki dla członków OIRP Gdańsk na studiach podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego!

Miło nam poinformować, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku jest w gronie partnerów Studiów Podyplomowych – V edycji Szkoła IT dla prawników organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Świadczenie usług rawnych w szeroko rozumianym sektorze IT wymaga nie tylko wiedzy prawniczej, lecz znajomości technologii informatycznych, telekomunikacji oraz zasad zarządzania projektami IT.

Trudno kompetentnie i rzetelnie prowadzić spór dotyczący programów komputerowych, czy opiniować projekt dotyczący #blockchain, cloud computing, Internet of Things (#IoT) lub sztucznej inteligencji bez choćby podstawowej znajomości zasad ich działania. Trudno również sprawnie współpracować z działem IT,  czy tworzyć umowy dla tego obszaru, bez znajomości podstawowych pojęć informatycznych, czy zasad zarządzania projektami IT.W ramach tego kursu nie uczymy prawa, lecz technologii niezbędnej do rozwijania swojej kariery w zakresie prawa IT, współpracy z firmami technologicznymi, czy wewnętrznymi działami IT.

Główne informacje o Studiach:

• zaczynamy już 23 marca 2024 r.
  • 57 godzin wykładów i warsztatów z zakresu technologii i biznesu IT,
  • wykłady obejmują praktyczną wiedzę z zakresu technologii informatycznych, w tym programowania, sztucznej inteligencji (AI),  blockchain, smart contract, #NFT, #cloudcomputing, podpisu elektronicznego, internetu rzeczy (IoT), czy technologii kwantowych.
  • podczas warsztatów uczestnicy będą tworzyć proste programy komputerowe oraz rozwiązania sztucznej inteligencji!
  • wykłady on-line, a warsztaty stacjonarnie i to w grupach.
  • specjalny rabat dla uczestników szkoły IT na kwalifikowany podpis elektroniczny mSzafir, oferowany przez KIR S.A.

Jakość szkoły potwierdzają świetne opinie naszych absolwentów 😊!

Więcej informacji i zapisy na https://www.kozminski.edu.pl/en/node/6935

→ RABAT DLA CZŁONKÓW OIRP

Specjalnie dla członków OIRP Gdańsk Uczelnia proponuje – 10 % rabat. Rabat na hasło OIRP Gdańsk (do wpisania w formularzu rejestracyjnym).