Zaproszenie: VIII edycja Tygodnia Konstytucyjnego – 10-17 grudnia 2020r.

Szanowni Państwo,

W imieniu stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy zapraszamy Państwa na kolejną, VIII. edycję Tygodnia Konstytucyjnego, która odbędzie się w dniach 10-17 grudnia br. w zmienionej formule uwzględniającej wymogi nauczania zdalnego.

Zajęcia odbywać się będą w ramach jednej lub dwóch godzin lekcyjnych (w zależności od decyzji szkoły i Państwa preferencji). Ze względu na szczególną sytuację związaną z panującą pandemią oraz nauczaniem prowadzonym w systemie zdalnym, warsztaty prowadzone będą za pośrednictwem platformy do edukacji zdalnej wykorzystywanej przez szkołę (np. Zoom, Microsoft Teams).

Akcja, tradycyjnie już, odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich dr hab. Adama Bodnara, który (jak miało to miejsce we wszystkich poprzednich edycjach) także będzie prowadził zajęcia z uczniami.

Serdecznie zapraszamy radców prawnych i aplikantów  Okręgowej Izby Radców Prawnych do dokonywania zgłoszeń za pomocą formularzy dostępnych pod adresem: https://cutt.ly/khiDFTX do 6 grudnia br.

Więcej informacji na temat VIII. edycji programu znajdziecie Państwo w  liście ( w załączeniu na dole strony), który skierowała do Państwa prezeska Stowarzyszenia Maria Ejchart-Dubois.

Kontakt z nami możliwy jest drogą mailową: stowarzyszenie@stowarzyszenieholda.pl, lub telefonicznie – numer tel. 505 710 284 lub 505 972 572.

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na facebook’u: https://cutt.ly/Dhsqf5j.

Mam nadzieję, że zechcecie Państwo ponownie do nas dołączyć!

Pozdrawiam,
Adw. Sylwia Gregorczyk-Abram