Zaproszenie na Business & Negotiation Winter Academy

Szanowni Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS), działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku do udziału w Business & Negotiation Winter Academy – intensywnym szkoleniu prowadzonym w języku angielskim, które odbędzie się w trakcie dwóch weekendów w lutym i marcu 2021 (26 – 28 lutego i 5 – 7 marca).

Celem Business & Negotiation Winter Academy jest nauczanie podstawowych i złożonych technik negocjacji, planowania działalności gospodarczej oraz optymalizacji procedur organizacyjnych. Program adresowany jest do aplikantów i prawników, managerów oraz przyszłych i obecnych przedsiębiorców.

Kursy będą prowadzone przez dwóch światowej klasy prowadzących: Steve Szrom, J.D. (Harvard University) – w części dotyczącej Negotiation Methods and Techniques oraz Per Bylund, Ph.D. (Oklahoma State Univesity) – w części dotyczącej Business – Planing from Scratch: Entrepreneurship in Theory and Practice.

Business & Negotiation Winter Academy będzie składać się z dwóch kursów, które obejmują łącznie ok. 30 godzin. Mimo iż każdy dzień będzie się różnić, Akademia będzie składać się z wykładów, ćwiczeń praktycznych w parach lub małych grupach, a także podsumowania prowadzonego w większych grupach. Ze względów sanitarnych i w celach prewencyjnych kursy będą prowadzone w formie zdalnej – wideokonferencji. Zajęcia rozpoczynają się w piątki o godz. 18.00 i kończą w niedzielę wieczorem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org.), a także aplikowania poprzez formularz Google (https://forms.gle/ZYfujmVMXap8gNKU8).

W załączniku oficjalna oferta szkolenia.