Szkolenie Gdańsk – Pozycja i zadania reprezentanta małoletniego pokrzywdzonego oraz jego udziału w procesie karnym

Zespół problemowy ds. praw dziecka Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku wraz z Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu dotyczącym pozycji i zadań reprezentanta małoletniego pokrzywdzonego oraz jego udziału w procesie karnym. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez specjalistów – psychologa i prawnika – pracowników Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Za udział w szkoleniu będzie można uzyskać 15 punktów szkoleniowych.

Termin szkolenia: 23-24 marca 2024 r., godz. sobota – godz. 9:00-15:00 oraz niedziela – godz. 9:00-15:00.

Miejsce szkolenia: Centrum Pomocy Dzieciom FDDS w Gdańsku, ul. Uphagena 18, Gdańsk.

Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko oraz numer wpisu na listę proszę kierować na adres mailowy: prawa-dziecka@oirp.gda.pl