Ostatnie wolne miejsca na seminarium TRALIM nt. prawa europejskiego dotyczącego imigracji i azylu

Informujemy, że zostały ostatnie wolne miejsca na seminarium TRALIM nt. prawa europejskiego dotyczącego imigracji i azylu, które odbędzie się w czwartek 5 marca br. w Warszawie.

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie realizowane jest przez Krajową Izbę Radców Prawnych w ramach programu TRALIM2 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, jego adresatami są radczynie i radcowie prawni. Gościć będziemy znamienitych prelegentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, językami wykładowymi wydarzenia będą polski i angielski.  Będzie to już trzecie seminarium organizowane przez Krajową Izbę Radców Prawnych w ramach programu TRALIM2 (po seminarium TRALIM w maju 2019 r. oraz seminarium TRAUMA we wrześniu 2019 r.)

W załączeniu przesyłam aktualny program seminarium, poniżej załączam także link do zapisów oraz szczegółowej informacji o seminarium. Organizator zapewnia lunch i przerwy kawowe. Serdecznie zapraszamy!

Uczestnicy otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

Link rejestracyjny: https://2tralim.webankieta.pl/

Link do informacji na stronie KIRP: https://kirp.pl/zgloszenia-do-udzialu-w-seminarium-tralim-nt-prawa-europejskiego-dotyczacego-imigracji-i-azylu-w-czwartek-5-marca-2020-r-w-warszawie-rejestracja-juz-otwarta/