Mikołajki – 10 grudnia 2022r. – Galeria Metropolia

Mikołajki

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów wraz z dziećmi na imprezę mikołajkową, która odbędzie się w dniu 10 grudnia (sobota) w godz od 10 – 14 w Sali Zabaw Honolulu mieszczącej się w Galerii Metropolia, Jana Kilińskiego 4,w Gdańsku.

W programie przewidziano liczne gry i zabawy. Zawodnicy staną przed wieloma konkurencjami:

• rzut śnieżynką do celu;
  • wyścigi;
  • pakowanie prezentów na czas;
  • wyścigi ze związaną przez elfy nogą;
  • budowanie wieży ze świątecznych prezentów;
  • przeciąganie lodowej liny;
  • poszukiwanie renifera;
  • świąteczny, rodzinny quiz

a za każdą z nich otrzymają magiczne punkty.

Oczywiście, kulminacyjnym momentem będzie wręczenie prezentów przez św  Mikołaja.

Tym  razem proponujemy aby o paczki dla dzieci zadbali ich rodzice (opiekunowie), którzy najlepiej znają potrzeby i zainteresowania swojego dziecka.

Sugerujemy aby nie były to ani paczki symboliczne ani bardzo duże, tak aby żadne z dzieci nie poczuło się pokrzywdzone. Proponujemy aby wartość paczki wynosiła ok. 50 zł. Zapakowane prezenty należy czytelnie opisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz wskazaniem wieku dziecka  (najmłodsze dzieci otrzymają paczki jako pierwsze). Paczki należy przynieść z sobą na imprezę mikołajkową i wręczyć przedstawicielowi Komisji Kultury albo osobie z obsługi.

Zabawa przewidziana jest dla dzieci w wieku  2 -7 lat. Dla osób dorosłych towarzyszących dzieciom przygotowany zostanie poczęstunek.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 25 listopada 2022 r.

W tytule maila prosimy wpisać „Mikołajki” zaś w  treści maila należy podać:

• imię nazwisko, radcy prawnego
  • imię nazwisko  i wiek dziecka

Koszt udziału w imprezie mikołajkowej w większej części  pokrywa OIRP w Gdańsku. Państwa prosimy symboliczną wpłatę 10 zł od dziecka  (po otrzymaniu maila potwierdzającego z Komisji Kultury).  Liczba dzieci mogących uczestniczyć w imprezie jest ograniczona  (40), dlatego jak zawsze decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!
Komisja ds. Kultury