Człowkiek jest ważny – praca z dzieckiem z doświadczeniem migracyjnym – spotkanie on-line – 31.03.2022r

Szanowni Państwo,
W najbliższy czwartek (31.03.2022) serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane przez Kreatywną Pedagogikę  wspierające nauczycieli pracujących z uczniami z doświadczeniem migracji.

Spotkanie zaczynające się o godzinie 18.00 na platformie MS Teams  podzielone zostanie na 4 panele.

Prelegentkami będą

1). r.pr. Ewa Bożko – Kozikowska – panel pomocy socjalnej oraz szkolnej z Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U. poz. 583 z późn. zm.).

2). r.pr. Izabela Duczyńska – panel dotyczący opiekuna tymczasowego z Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U. poz. 583 z późn. zm.) oraz dostępnych narzędzi w Polsce przeciwdziałania przemocy w rodzinie

3). r.pr. Justyna Zygnerska – panel obywatelski tj. istotnych zagadnień prawnych i faktycznych z Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U. poz. 583 z późn. zm.)

4). Dyrektor SP 69 w Gdańsku Krystyna Baryś i r.pr. Ewa Bożko – Kozikowska – interwencja pedagogiczna

LINK DO ZAPISÓW