BIEGI NARCIARSKIE Z OIRP GDAŃSK!

Komisja ds. sportu, integracji i turystyki OIRP Gdańsk  przyłącza się do inicjatywy Pomorskiej Izby Adwokackiej  i bardzo serdecznie zaprasza na spotkanie miłośników biegów narciarskich. Zimowa aura sprzyja rywalizacji w tej widowiskowej dyscyplinie sportowej, stąd nie może w niej zabraknąć Koleżanek i Kolegów z naszej Izby.

Rywalizacja, a raczej dobra zabawa, rozgrywać się będzie na dystansie sprinterskim poniżej 1 kilometra na trasie Cartusia Ski Arena, ul. ks. Henryka Ormińskiego w Kartuzach (https://www.facebook.com/Cartusia-SkiArena-845298855491022), także każdy da radę dotrzeć na metę! Jedyne czego potrzeba do udziału to sprzęt i dobry humor.

To nadzwyczajne – w historii naszej Izby – sportowe spotkanie odbędzie w najbliższą niedzielę 14 lutego 2021 r., o godzinie 14. W godzinach 14:00 – 14:45 – weryfikacja zgłoszeń, wydawanie numerów startowych i zapisy dla wcześniej nie zgłoszonych. O 15:00 planowany jest pierwszy start!

Starty będą się odbywały w kilkuosobowych grupach zapewniających odpowiedni dystans społeczny. Na dzień zawodów prognozowana jest idealna pogoda: słońce i – 3 stopnie! Trasy są doskonale przygotowane przez sekcję narciarską Gminnego Klubu Sportowego „CARTUSIA” w Kartuzach

W przypadku pytań lub chęci uczestnictwa prosimy o kontakt z Przewodniczącym Komisji ds. sportu, Marcinem Czugan: mczugan@gmail.com do dnia 12 lutego 2021.

Serdecznie zapraszamy!