Szkolenie Centrum Mediacji Lewiatan

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o możliwości udziału w prestiżowym szkoleniu mediatorów zorganizowanym przez Centrum Mediacji Lewiatan.

Szkolenie o charakterze 100-godzinnym, przygotowane zgodnie ze Standardami szkolenia mediatorów Społecznej Rady ds. ADR przy Ministrze Sprawiedliwości oraz wytycznymi CEPEJ (CEPEJ Guidelines on Designing and Monitoring Mediation Training Schemes), które obowiązują od 1.09.2023 r., dedykowane jest początkującym mediatorom w sprawach cywilnych i gospodarczych, jak również wszystkim, którzy pragną zdobyć nowe kompetencje zawodowe.

Dla członków samorządu radcowskiego, którzy zarejestrują się na szkolenie do dnia 20 marca 2024 r. włącznie, przewidziana została specjalna zniżka w wysokości 200 zł od ceny regularnej. Aby skorzystać z tej korzyści, prosimy o wpisanie podczas rejestracji w formularzu IKONGRES, w miejscu FIRMA/INSTYTUCJA, skrótu Krajowej Izby Radców Prawnych – „KIRP”.

Szkolenie kończy się walidacją kwalifikacji w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) w obszarze „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Pierwsza edycja szkolenia otrzymała bardzo pochlebne oceny od uczestników, co potwierdza wysoki poziom merytoryczny i praktyczny.

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji znajdują się pod poniższym linkiem: Link do rejestracji

Serdecznie zapraszamy do udziału i podniesienia swoich kompetencji w obszarze mediacji.