Skywayrun Gdańsk – 21 maja 2023 godzina 01:00 – zapisy do reprezentacji biegowej OIRP w Gdańsku

Zbieramy biegową drużynę OIRP Gdańsk.
Dołącz do nas!

Szanowni Państwo, wznawiamy nasze wspólne przygody biegowe!

Pierwszą tegoroczną imprezą w której wspólnie chcielibyśmy wystartować jest Skywayrun w Gdańsku, która odbędzie się 21 maja 2023r. o 1 w nocy, co wy na to? Kto nie wie o co chodzi to krótko, jest to niepowtarzalny nocny bieg na dystansie 5km po płycie naszego gdańskiego lotniska. Kto już kiedyś miał okazje pobiec wie ze czekają go niezapomniane wrażenia, a tym co nie mieli takiej okazji, gwarantuje ze będą się dobrze bawić.

Uwaga – w związku z reaktywacją naszej drużyny biegowej informujemy, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku pokryje koszty pakietu startowego pierwszym 20 radcom prawnym lub aplikantom, którzy dokonają zapisu na stronie organizatora biegu z uwzględnieniem zasad poniżej.

Zasady finansowania:

  1. Każdy z biegaczy dokonuje osobistego zapisu na bieg na stronie organizatora https://www.skywayrun.pl
  2. Prosimy o niedokonywanie płatności.
  3. Niezwłocznie po dokonaniu zapisu biegacz proszony jest  o poinformowanie o tym fakcie przewodniczącego komisji ds. integracji, sportu i turystyki Tomasza Oleksiewicza – informację prosimy przekazywać na adres e-mail:  tomasz.oleksiewicz@oirp.gda.pl
  4. Termin kompletowania drużyny upływa 10 lutego 2023r (a tym samym przyznawania finansowania startu).
  5. Sfinansowane zostaną koszty uczestnictwa dla pierwszych 20 osób, które zgłosiły swój udział w zakreślonym powyżej terminie. O przyznaniu finansowania pakietu biegacz zostanie poinformowany zwrotną wiadomości e-mail.

Warunkiem obligatoryjnym jest dobry humor na starcie (i wspólna fotka:))

W planach mamy wspólne weekendowe wybiegania,  wspólne starty, ale przede wszystkim wspólna zabawę i integracje naszego środowiska.