Szkolenie – Zabezpieczenie interesów zamawiającego w umowach w sprawie zamówienia publicznego – analiza problemów i sprzeczności występujących w praktyce

Zabezpieczenie interesów zamawiającego w umowach w sprawie zamówienia publicznego – analiza problemów i sprzeczności występujących w praktyce.

25 sierpnia 2021 roku (środa) na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE

Prowadzenie: mec. Andrzej Polaszek – praktyk; radca prawny, partner w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Polaszek & Rosada sp. p; specjalizuje się w prawie budowlanym; posiada bogate doświadczenie w obsłudze projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej; w przeszłości pełnił funkcję członka zarządu spółki specjalizującej się w generalnym wykonawstwie obiektów budowlanych; jako radca prawny od lat współpracuje zarówno z inwestorami, jak i generalnymi wykonawcami inwestycji; wykładowca i prelegent na wielu konferencjach związanych z prawem cywilnym; bardzo wysoko oceniany na dotychczasowych szkoleniach.

Od kilku miesięcy obowiązuje nowe Prawo zamówień publicznych. Codziennie otrzymujemy od naszych czytelników sygnały o pojawiających się całkowicie nowych problemach związanych z realizacją procedur.

W związku z tym przygotowaliśmy szkolenie, które omówi zmiany w zakresie zabezpieczania interesów zamawiającego w umowach w sprawie zamówienia publicznego. Szczególny nacisk położymy m.in. na: zasady kształtowania umów, katalog klauzul abuzywnych, określenie obowiązkowych postanowień umownych, zasady waloryzacji wynagrodzenia, obowiązek ewaluacji realizacji umowy, zniesienie odpowiedzialności solidarnej wykonawców, wprowadzenie obowiązku stosowania zaliczek lub częściowych płatności oraz wprowadzenie rozwiązania mającego na celu pozasądowe rozwiązywanie sporów.

Celem szkolenia jest przedstawienie praktycznych aspektów stosowania przepisów nowego Prawa zamówień publicznych w umowach oraz porównanie ich z przepisami aktualnie obowiązującymi

Szkolenie adresowane jest do wszystkich, którzy w ramach wykonywania codziennych zadań muszą znać i stosować przepisy Prawa zamówień publicznych oraz Kodeksu cywilnego.

Szkolenie odbędzie się 25 sierpnia 2021 roku (środa) w godz. 9.00-15.00 na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail: szkolenia@przetargipubliczne.pl <mailto:szkolenia@przetargipubliczne.pl>  lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.przetargipubliczne.pl/210825AP <https://online.przetargipubliczne.pl/210825AP?utm_source=210825AP&utm_campaign=210825AP> .

*       Szkolenie w czasie rzeczywistym – nie jest to uprzednio nagrany materiał
*       6 godzin wraz z przerwą – tyle ile trwa tradycyjne szkolenie
*       Możliwość zadawania pytań i dyskusji z innymi uczestnikami
*       Grupa do 25 osób – każdy będzie miał czas na zadawanie pytań
*       Niższa cena – w porównaniu do szkolenia tradycyjnego
*       Wydrukowany certyfikat – wyślemy pocztą
*       Dostępne na komputerze, tablecie i smartfonie – z dowolnego miejsca

Więcej o naszych szkoleniach zdalnych na stronie www:
online.przetargipubliczne.pl <https://online.przetargipubliczne.pl/?utm_source=210825AP&utm_campaign=210825AP>

Koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu online wynosi 360 zł i obejmuje koszt materiałów w formie elektronicznej oraz wydrukowany certyfikat przesyłany pocztą po szkoleniu. Przy zgłoszeniach na szkolenie nadesłanych po dniu 20 sierpnia 2021 roku koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 460 zł. Liczba miejsc ograniczona jest do 25.

Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT w przypadku podpisania oświadczenia, tzn. kiedy uczestnictwo w szkoleniu jest finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych. W przeciwnym razie do powyższych cen zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zaproszeniem, które znajduje się w załączniku do tej wiadomości. Mogą Państwo również pobrać z serwera zaproszenie w formacie PDF <http://www.przetargipubliczne.info/info/2021_08/zaproszenie_2021-08-25_online.pdf>  lub zaproszenie w formacie DOC <http://www.przetargipubliczne.info/info/2021_08/zaproszenie_2021-08-25_online.doc> . Pełne zaproszenia zawierają dokładny harmonogram szkolenia oraz kartę zgłoszeniową.

Z poważaniem,

Arkadiusz Karasek