Seminaria w ramach CiviLAW

Szanowni Państwo,
przesyłamy informację w sprawie seminariów w ramach programu CiviLAW.
———————————————————————————————–
Jeszcze tylko przez kilka dni radcowie prawni mogą nadsyłać zgłoszenia do udziału w seminariach w projekcie CiviLaw, które odbędą się: 13 marca 2023 r. w Rzymie, 23 marca 2023 r. w Pradze, 31 marca 2023 r. w Bukareszcie oraz 19 kwietnia 2023 r. w Monza.
Warunkiem uczestnictwa w wybranym seminarium jest przesłanie zgłoszenia na adres komisjazagraniczna@kirp.pl, zawierającego list motywacyjny w języku angielskim, z zaznaczeniem w treści maila, na które seminarium chcemy aplikować: – Rzym – z zakresu prawa rodzinnego (termin zgłoszeń mija 15 lutego br. o 12:00),

– Praga – z zakresu prawa upadłościowego (termin zgłoszeń mija 17 lutego br. o 12:00),
– Bukareszt – z zakresu prawa upadłościowego (termin zgłoszeń mija 17 lutego br. o 12:00),

– Monza – z zakresu prawa upadłościowego (termin zgłoszeń mija 3 marca br. o 12:00).

Uwaga! Tylko takie wiadomości będą rozpatrywane.

Do udziału w programie, na podstawie nadesłanych listów motywacyjnych, zostanie wyłonionych do 12 osób – po trzy do wybranego w zgłoszeniu seminarium. Każdemu uczestnikowi, który weźmie udział w wykładzie, przysługuje zwrot do 400 euro na podróż oraz 300 euro na koszty utrzymania (hotel, wyżywienie, transport lokalny) w danej miejscowości.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija w zależności od seminarium 15 lub 17 lutego 2023 r. albo 3 marca – zawsze o godz. 12.00. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w projekcie jest także bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Głównym tematem seminarium będzie szkolenie prawników dotyczące instrumentów UE w zakresie prawa rodzinnego oraz prawa upadłościowego. Seminaria są kolejnymi z cyklu wydarzeń w ramach CiviLaw https://elf-fae.eu/civilaw/ organizowanych przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego ze środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej. Krajowa Izba Radców Prawnych jest partnerem programu CiviLaw.