VAN GOGH multisensorycznie – Zaproszenie na wystawę

VAN GOGH

multisensorycznie

Komisja ds. Kultury zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich na wystawę największych dzieł VINCENTA VAN GOGHA.

Mulitsensoryczna wystawa najbardziej znanych dzieł mistrza, po sukcesach w Los Angeles, Nowym Jorku, Toronto, Las Vegas czy Dubaju od pewnego czasu gości w Gdańsku w AMBER EXPO, (Hala C, ul. Żaglowa 11). Wg NBS NEWS jest to jedna z najbardziej zachwycających nowoczesnych form wystawy Van Gogha stworzona dzięki współczesnej technologii.

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji gościć na wystawie zapraszamy do wspólnego jej odwiedzenia w dniu 25 lutego (sobota) o godz 10:30.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 27 stycznia 2023 roku. W treści maila należy podać:  imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku.

– wskazać liczbę osób z którymi chcieliby Państwo odwiedzić wystawę oraz informację czy i ilu osobom przysługują bilety zniżkowe zgodnie z podanym poniżej cennikiem.–  https://wystawavangogh.pl/index.php/bilety/

Cena biletu dla radcy prawnego (aplikanta) wyniesie 35 zł (lub 30 zł w przypadku osób 65+), przy czym liczba biletów w promocyjnej cenie jest ograniczona, zatem jak zawsze szybka decyzja ma znaczenie. (Koszt biletów osób towarzyszących ponosi radca prawny – zgodnie z cennikiem wystawy).

Do zobaczenia

Komisja ds. Kultury Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska