„Jutro czeka nas długi dzień” – 20 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w kinie Kameralnym „Cafe” w Gdańsku

Kontynuując cykl spotkań z filmem dokumentalnym, z ogromną przyjemnością Komisja ds. Kultury zaprasza radców prawnych, aplikantów, wraz z osobami towarzyszącymi do Kina Cafe na poruszający i krzepiący film „Jutro czeka nas długi dzień”.

W Jeevodaya w Indiach mieści się ośrodek leczniczo – wychowawczy dla dzieci z rodzin trędowatych. W ośrodku tym od wielu lat pracuje polska lekarka i misjonarka Helena Pyz, dając dzieciom miłość, opiekę, leczenie, wyżywienie, edukację… Dla ponad 300 dzieci jest po prostu Mamą.

Długotrwała obserwacja dokumentalna pozwoliła z dyskretną elegancją nakreślić portret tej niezwykłej Kobiety i zrozumieć na czym polega Jej wyjątkowo rola …..

Za zdjęcia do tego filmu Bartosz Bieniek został nominowany do konkursu głównego w międzynarodowym festiwalu Camerimage w 2019r.

Projekcja filmu odbędzie się 20 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w kinie Kameralnym „Cafe” w Gdańsku. Jak zawsze pokaz będzie połączony z dyskusją prowadzona przez filmoznawcę, a być i autora zdjęć.

Koszt biletu dla radcy prawnego lub aplikanta wynosi 10-zł a dla osoby towarzyszącej 20-zł.

Każdemu członkowi naszej korporacji przysługują dwa bilety. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 13 stycznia 2023 roku.

W temacie maila proszę wpisać „kino”.

  • imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku;
  • liczbę biletów;
  • numer telefonu

Do zobaczenia w kinie
Komisja ds. Kultury
Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska