Organy izby

PREZYDIUM RADY

Dziekan                             Jerzy Mosek

Vice Dziekan                    Wojciech Grochowiecki

Vice Dziekan                    Ewa Jezierewska

Vice Dziekan                    Bartosz Szolc-Nartowski

Sekretarz                          Andrzej Bodakowski

Skarbnik                           Marek Rusiecki

Członek Prezydium Magdalena Witkowska

Członek Prezydium Tadeusz Jackowski


CZŁONKOWIE RADY

  1. Buchholz Teresa
  2. Czerniewski Paweł
  3. Czugan Marcin
  4. Gliniewicz Piotr
  5. Jasiak Michał
  6. Kluczek-Kollar Anna
  7. Kumiński Marek
  8. Łojkowska-Paprocka Joanna
  9. Niesiołowski Jarosław
  10. Soja Teresa
  11. Szarmach Anna
  12. Tołwiński Rafał
  13. Wojciechowski Zbigniew
  14. Wojtiekun Wanda

Rzecznik dyscyplinarny

Anna Stempniewicz-Czarnecka

Z-cy rzecznika dyscyplinarnego

1. Barbara Cichosz
2. Anna Kłosowska
3. Anna Maria Niewiadomska
4. Mariusz Rubaszewski
5. Piotr Sarzyński
6. Katarzyna Swajda-Witaszek
7. Małgorzata Trzcionkowska
8. Renata Tuszyńska
9. Katarzyna Widulińska

 

Członkowie Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego:

Przewodnicząca: Joanna Gibas-Kobierecka

z-ca: Anna Żółtańska-Figiel

  1. Andryskowska Joanna
  2. Bogdanis Anna
  3. Czarnecka Elżbieta
  4. Czepulonis Bożenna
  5. Daniluk Elżbieta
  6. Friedrich-Sarad Joanna
  7. Gliniewicz Grażyna
  8. Grochowiecki Michał
  9. Haniewicz Iwona
  10. Leszczyński Władysław
  11. Lidzbarska Anna
  12. Łopaciński Marcin
  13. Micewicz Bożena
  14. Ratasiewicz Joanna
  15. Sobala Katarzyna
  16. Szurkowski Waldemar

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna:

Przewodnicząca – Marta Masłysa

Z-ca Barbara Juśkiewicz- Dobrosielska

Sekretarz – Małgorzata Stempniewicz

Członek – Barbara Skiba

 

Delegaci na Krajowy Zjazd Radców Prawnych:

  1. Cybulski Juliusz
  2. Daniluk Elżbieta
  3. Friedrich-Sarad Joanna
  4. Gibas-Kobierecka Joanna
  5. Jezierewska Ewa
  6. Kubik Piotr
  7. Małysa Marta
  8. Mosek Jerzy
  9. Stempniewicz-Czarnecka Anna
  10. Stępień-Sporek Anna
  11. Suszek Roman
  12. Swajda-Witaszek Katarzyna
  13. Szolc-Nartowski Bartosz
  14. Ślązak Maria
  15. Tuszyńska Renata
  16. Witkowska Magdalena
  17. Wojciechowski Zbigniew
  18. Wojtiekun Wanda
  19. Żółtańska-Figiel Anna
  20. Puszkarski Jakub – aplikant

 

Członkowie Krajowej Rady Radców Prawnych:

Jerzy Mosek (wybrany na Zgromadzeniu Okręgowej Izby Radców Prawnych)

Maria Ślązak

Ewa Jezierewska

Magdalena Witkowska (członek Prezydium KRRP)

Sędziowie Wyższego Sądu Dyscyplinarnego

Juliusz Cybulski (zastępca przewodniczącego)

Piotr Kubik

Członek Wyższej Komisji Rewizyjnej

Marta Małysa

 Stałe Komisje Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

  • Komisja ds. aplikacji:

Przewodniczący: Teresa Buchholz

Członkowie:

Teresa Soja

Wanda Wojtiekun

 

  • Komisja ds. skarg i wniosków:

Przewodniczący: Marek Kumiński

Z-ca Przewodniczącego: Teresa Soja

Członkowie:

Piotr Gliniewicz

Anna Szarmach

 

  • Komisja ds. wykonywania zawodu i etyki zawodowej:

Przewodniczący: Paweł Czerniewski

Członkowie:

Piotr Ignatiuk

Marek Kumiński

Dorota Piotrowska

Renata Tuszyńska

Osoby współpracujące: Wojciech Czeszejko-Sochacki, Barbara Sikorska, Joanna Sadowska, Wojciech Armknecht, Karolina Kiełb

 

  • Komisja ds. integracji, sportu i turystyki

Przewodniczący: Marcin Czugan

Członkowie:

Michał Jasiak

Anna Stępień-Sporek

Rafał Tołwiński

Piotr Szudejko

Osoby współpracujące: Łukasz Walter, Mateusz Michalski

 

  • Komisja ds. doskonalenia zawodowego

Przewodniczący, Kierownik szkolenia radców prawnych: Wanda Wojtiekun

Członkowie:

Teresa Buchholz

Marcin Czugan

Ewa Kowalska

Katarzyna Patocka

 

  • Komisja ds. kontaktu z samorządami, organizacjami pozarządowymi i praw człowieka

Przewodniczący: Magdalena Witkowska

Członkowie:

Marcin Drzewicki

Tomasz Wolny-Dunst

Joanna Pilewska

Jakub Turski

Michał Urban

Tomasz Witt

Osoby współpracujące: Łukasz Walter, Grzegorz Wroński, Mateusz Michalski, Jakub Puszkarski, Wojciech Czeszejko-Sochacki, Barbara Sikorska, Edyta Kubiak-Lipowska, Anna Gorlikowska, Ewa Bożko-Kozikowska, Agnieszka Serba-Chrzanowska, Magdalena Stachal, Joanna Sadowska, Anna Smolak- Mróz, Karolina Irczyc, Karolina Węgrzyńska-Górzyńska, Paulina Miksa-Martusewicz, Krystyna Rams-Lachowicz

 

  • Komisja ds. współpracy z zagranicą

Przewodniczący: Jarosław Niesiołowski

Z-ca Przewodniczącego: Joanna Łojkowska-Paprocka

Członkowie:

Marcin Czugan

Małgorzata Jaskólska

Katarzyna Ludwichowska

Joanna Pilewska

Dorota Rosiak

Alicja Swinarska-Poraj

Michał Widawski

Magdalena Witkowska

Karolina Irczyc

Osoby współpracujące: Michał Widawski, Magdalena Stachal, Aleksandra Kubiś, Marek Foryś

 

  • Komisja ds. medialnych i promocji zawodu

Przewodniczący: Anna Kluczek-Kollar

Członkowie:

Adam Chudziński

Michał Koralewski

Agnieszka Pastewska-Surdy

Osoby współpracujące: Łukasz Walter, Grzegorz Walter, Mateusz Michalski, Magdalena Stachal

 

  • Komisja ds. seniorów i spraw socjalnych

Przewodniczący: Zbigniew Wojciechowski

Członkowie:

Piotr Gliniewicz

Joanna Sadowska

Anna Szarmach

Magdalena Stachal

Piotr Wiśniewski

 

  • Komisja ds. wpisów

Przewodniczący: Wojciech Grochowiecki

Członkowie:

Teresa Buchholz

Marek Rusiecki

Teresa Soja

Zbigniew Wojciechowski

 

  • Komisja ds. edukacji prawnej

Przewodniczący: Piotr Sarzyński

Członkowie:

Barbara Cichosz

Anna Palicka

Małgorzata Stempniewicz

Karolina Węgrzyńska-Górzyńska

Osoby współpracujące: Wisława Niwczyk, Małgorzata Kozubal

 

  • Komisja ds. kultury

Przewodniczący: Joanna Friedrich-Sarad

Członkowie:

Marta Małysa

Anna Szarmach

Dorota Chylińska

 

 

 

 

 

 

 

Content