Radca prawny in house lawyer

Międzynarodowe środowisko korporacyjne działające w obszarze usług, z licznymi sukcesami na koncie od ponad 30 lat, zarówno na rynku krajowym oraz w krajach Europy Środkowo- Wschodniej. Oferujące najwyższą jakość swoich usług, mające realny wpływ na aktualny obraz oraz tworzenie nowych trendów w wiodącym dla siebie obszarze.

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, umów handlowych oraz wewnątrzkorporacyjnej dokumentacji wraz z ich opiniowaniem, również w języku angielskim
  • Sporządzanie i przygotowanie regulaminów, procedur oraz polityk, również w języku angielskim
  • Reprezentowanie Spółki w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych
  • Administrowanie wewnątrzkorporacyjnej dokumentacji według przyjętych norm
  • Bieżące pomoc prawna poszczególnych działów Spółki
  • Aktywny udział i wsparcie merytoryczne przy tworzeniu nowych projektów
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki
  • Aktywne wsparcie w bieżących obowiązkach Działu Prawnego
  • Raportowanie swoich działań do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze wraz z uprawnieniami Radcy Prawnego
  • roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w obsłudze prawnej przedsiębiorców jako in house lawyer lub w Kancelariach Prawnych w zakresie obsługi Spółek
  • Pro-biznesowe podejście do obsługi prawnej przedsiębiorstwa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Umiejętność samodzielnej pracy podczas realizacji zleconych zadań
  • Analityczne myślenie wraz z orientacją na cel i nastawieniem na wynik
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy wraz z ustalaniem priorytetów
  • Umiejętność pracy zespołowej z różnorodnymi osobowościami
  • Skrupulatność i odpowiedzialność za rezultaty swoich działań
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia na pełen etat

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży na rynku Polskim
  • Udział w realizacji ambitnych zadań, projektów i stawianych wyzwań
  • Pracę w szanującym się, przyjaznym otoczeniu rozwijającego się zespołu prawnego nastawionego na realizację wspólnych celów biznesowych
  • Autonomiczność w działaniu wraz z nieskończoną przestrzenią dla własnych pomysłów, inicjatyw i ich realnym wdrażaniem w codzienną pracę
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia z wizją długofalowej współpracy
  • Benefity pozapłacowe (dostęp do prywatnej opieki medycznej, polisa ubezpieczeniowa, dofinansowanie do karty MultiSport)
  • Benefity z ZFŚS (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Możliwość pracy hybrydowej według ustalonych zasad
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Adres e-mail do spływu kandydatów: korespondencja@poczta.onet.eu

Data ważności oferty: 1 msc.