DERC PAŁKA Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie oddział w Gdańsku poszukuje do współpracy adwokata lub radcy prawnego

Miejsce pracy: głównie Gdańsk
Wymagania:
  1. dyspozycyjność,
  2. współpraca w formie B2B,
  3. doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych ,
  4. bardzo dobra znajomość prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz prawa cywilnego – wymagane
  5. samodzielność,
  6. komunikatywność,
  7. umiejętność pracy pod presją czasu,
  8. umiejętność organizacji pracy, terminowość, odpowiedzialność i punktualność,
  9. wysoka kultura osobista.
Obowiązki:
  1. bieżąca obsługa spraw sądowych Klienta Kancelarii.
Oferujemy:
  1. dużą różnorodność prowadzonych spraw,
  2. możliwość stałej współpracy.
Wynagrodzenie:
W zależności od posiadanego doświadczenia.
Zainteresowanych współpracą prosimy o przesyłanie CV na adres kancelaria@dercpalka.pl wraz ze stosowną klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.
W temacie wiadomości prosimy o umieszczenie następującej adnotacji:
Rekrutacja
Kancelaria zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
(Pilne – oferty współpracy należy przesłać nie później niż do 28 marca 2021 r.)