Radca prawny podejmie współpracę

Radca prawny podejmie współpracę z podmiotami gospodarczymi, osobami fizycznymi, kancelarią radców prawnych lub kancelarią adwokacką. Ponadto oferuję zastępstwo procesowe na terenie Trójmiasta, województwa pomorskiego oraz na terenie Elbląga i jego okolic.

Zakres dotychczasowej praktyki prawniczej:

1. Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne – kilka lat praktyki w zakresie reprezentowania wierzycieli dochodzących należności od spółek i przedsiębiorców znajdujących się w stanie upadłości, upadłość konsumencka, upadłość przedsiębiorców, kompleksowa obsługa systemu KRZ, kompleksowe prowadzenie postępowań upadłościowych.
  2. Prawo własności przemysłowej – wieloletnia praktyka w zakresie zgłaszania znaków towarowych i prowadzenia spraw związanych z naruszeniem prawa ochronnego do znaku towarowego, zarówno na szczeblu krajowym, jak i unijnym
  3. Szeroko rozumiane prawo cywilne, prawo karne i prawo gospodarcze. Posiadam w szczególności duże doświadczenie w sprawach windykacyjnych i spadkowych. Ponadto mam nabyte doświadczenie w sprawach związanych z dochodzeniem odszkodowania i zadośćuczynienia, zarówno jako pełnomocnik osób poszkodowanych i ich rodzin, jak również jako pełnomocnik ubezpieczycieli.

Uprzejmie proszę o kontakt e-mailowy: j.gorski.radca.prawny@op.pl. Z dużym zainteresowaniem prześlę swoje CV oraz – jeżeli jest to konieczne – list motywacyjny.

Preferowana forma współpracy to B2B. Jestem zainteresowany nie tylko współpracą stałą, ale także okazjonalną.