Radca prawny podejmie współpracę

Radca prawny podejmie współpracę z podmiotami gospodarczymi, kancelarią radców prawnych lub kancelarią adwokacką. Ponadto oferuję zastępstwo procesowe na terenie Olsztyna oraz województwa warmińsko-mazurskiego.

Zakres dotychczasowej praktyki prawniczej:

1. Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne – kilka lat praktyki w zakresie obsługi spółek znajdujących się w stanie upadłości, upadłość konsumencka, upadłość przedsiębiorców, kompleksowa obsługa systemu KRZ, kompleksowe prowadzenie postępowań upadłościowych.

2. Prawo rodzinne i opiekuńcze – rozwody, podziały majątku, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty oraz wszelkie inne sprawy i czynności z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

3. Szeroko rozumiane prawo cywilne, prawo karne i prawo gospodarcze. Jak również doświadczenie w dochodzeniu świadczeń odszkodowawczych na rzecz osób poszkodowanych i ich rodzin oraz doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego.

Proszę o kontakt e-mailowy: radcaprawny.praca.olsztyn@gmail.com. Bardzo chętnie prześlę swoje CV oraz życiorys. Preferowana forma współpracy to B2B. Interesuje mnie współpraca stała, jak również okazjonalna.