Prawnik – Lektor prawniczego angielskiego (praca zdalna)

Kim jesteśmy:

SAWICKI LLB to założona w 2005 roku, pierwsza w Polsce specjalistyczna szkoła języka angielskiego dla prawników prowadzona przez radców prawnych. Intencją szkoły jest popularyzowanie prawniczej edukacji językowej w sposób, który łączy metodyczne podejście do nauki języka z rzetelną wiedzą prawniczą, pozwalającą na realne odniesienie się do potrzeb słuchaczy, a nie serwowanie im bylejakości z zagranicznych podręczników do legal English. Zajęcia on-line pozwalają nam skutecznie szkolić prawników z całej Polski.

Kogo szukamy:

Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś polskim prawnikiem (absolwent-ką/-em polskiego wydziału prawa) oraz:

• posługujesz się biegle językiem angielskim,
  • masz doświadczenie w pracy z przekładem prawniczym,
  • dzielenie się wiedzą przynosi Ci satysfakcję.

Mile widziane ukończenie szkoły prawa obcego (z systemu common law) lub podobne doświadczenie.

Co oferujemy:

Jako wykładowca szkoły SAWICKI LLB otrzymasz:

• pełne wdrożenie do pracy on-line,
  • gotowy program zajęć i pomoc w opanowaniu go,
  • stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli masz znajomych, którzy mogliby być zainteresowani naszą propozycją, prosimy przekaż im tę wiadomość.

Zapraszam Koleżanki i Kolegów do kontaktu z sekretariatem,

Maciej T. Sawicki
Dyrektor Szkoły SAWICKI LLB
radca prawny (Warszawa), solicitor (Sydney)