Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku zatrudni aplikanta I lub II roku (radcowski/adwokacki)

Opis stanowiska:

  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych, wyjaśnień, analiz i wniosków o interpretacje podatkowe
  • reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej
    prowadzenie spraw sądowych pod nadzorem radcy prawnego
  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii
  • udział w negocjacjach

Wymagania podstawowe:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka (I – II rok)
  • znajomość procedury cywilnej, prawa handlowego oraz cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów
  • dobra znajomość logiki prawniczej i umiejętność prowadzenia argumentacji prawnej
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy związanej ze świadczeniem pomocy prawnej w zakresie doradztwa podatkowego lub związanej z praktycznym zastosowaniem prawa podatkowego
  • znajomość innych języków obcych
  • wiedza lub doświadczenie z zakresu ekonomii, finansów, prowadzenia działalności gospodarczej, rynku kapitałowego itp

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych kancelarii prawnych w województwie pomorskim
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać do 9 października 2020 roku na adres e-mail: malgorzata.zych@mmp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: www.mmp.pl oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji.

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Oferta nieaktualna od: 09/10/2020