Kancelaria Radcy Prawnego w Gdańsku pilnie nawiąże współpracę z absolwentką/em Wydziału Prawa (studiów stacjonarnych) lub aplikantką/em I roku aplikacji radcowskiej

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, samodzielnej, która z zaangażowaniem podchodzi do wykonywanych zadań.

Zakres obowiązków:

  1. Bieżąca obsługa kancelaryjna Kancelarii;
  2. Bieżąca obsługa Klientów Kancelarii;
  3. Sporządzanie projektów pism procesowych oraz wewnętrznej dokumentacji związanej z działalnością Kancelarii;
  4. Reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych (w miarę posiadanych uprawnień w tym zakresie),

Oczekiwania:

  1. Bardzo dobra znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej;
  2. Zdolności analitycznego i logicznego myślenia;
  3. Kreatywność i komunikatywność;
  4. Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zleconych zadań;

Oferujemy:

  1. Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  2. Pracę w zespole zbudowanym na zasadach partnerskiego współdziałania;
  3. Możliwość współpracy z doświadczonym radcą prawnym;
  4. Możliwość rozwoju oraz specjalizacji w wybranych obszarach prawa cywilnego;
  5. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  6. Możliwość kontynuowania kariery po zdanym egzaminie zawodowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : paragraf.gdansk@wp.pl

W temacie wiadomości należy wskazać: Aplikant radcowski CV

Oferta ważna do 30 kwietnia 2021 r.

Oferta nieaktualna od: 30/04/2021