Kancelaria Radcowsko-Adwokacka Tucholski Olszewski s.c w Elblągu zatrudni aplikanta radcowskiego

Kancelaria Radcowsko-Adwokacka Tucholski Olszewski s.c w Elblągu zatrudni aplikanta radcowskiego (najlepiej II) Poszukujemy osób odnajdujących się w tematyce prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego do obsługi prawnej klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem na e-mail: kancelaria@tucholski-olszewski.pl. Po weryfikacji powyższych dokumentów, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Zakres obowiązków:

  • występowanie przed sądami,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • sporządzanie i opiniowanie umów oraz przygotowywanie opinii prawnych,
  • bieżąca obsługa klientów Kancelarii, w tym samodzielny kontakt z klientami.

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów,
  • dyspozycyjność, terminowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa o pracę), wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Prosimy o opatrzenie dokumentów przesyłanych w ramach rekrutacji następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedur rekrutacji i selekcji.”