APLIKANT RADCOWSKI/RADCA PRAWNY

Kancelaria Prawna Gajewski Trawczyńska i Wspólnicy adwokacka spółka jawna poszukuje osoby na stanowisko:  APLIKANT RADCOWSKI/RADCA PRAWNY

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  • reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami,
  • obsługa podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek.

Wymagania podstawowe:

  • status aplikanta radcowskiego/radcy prawnego
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa handlowego,
    prawa cywilnego i prawa gospodarczego,
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole, dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach prawnych,
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i umiejętnościom,
  • uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Data rozpoczęcia współpracy – „od zaraz”/ w uzgodnionym terminie. Możliwość pracy
w systemie hybrydowym.

CV prosimy wysłać do 28 marca 2023 roku na adres e-mail: kadry@gtslegal.pl