Aplikant Radcowski

Kancelaria Radcy Prawnego Karoliny Moska – Nikrant w Gdyni nawiąże współpracę z Aplikantem Radcowskim

Miejsce pracy: Wejherowo (w siedzibie Klienta)

Wymiar: 2-3 dni w tygodniu

Przewidywana data zatrudnienia – od 1 lipca 2024 r.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów pism w postępowaniu przedsądowym oraz pism procesowych, umów, ugód i dokumentów korporacyjnych
  • prowadzenie korespondencji z sądami, urzędami, ubezpieczycielami, dłużnikami
  • zastępstwo na posiedzeniach oraz rozprawach

Wymagania:

  1. status aplikanta radcowskiego
  2. samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność zarządzania czasem,
  3. komunikatywność,
  4. mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi spraw odszkodowawczych i/lub windykacyjnych

Istnieje możliwość nawiązania współpracy wraz z objęciem aplikanta patronatem

CV oraz List Motywacyjny proszę przesyłać na adres:

biuro@radca-moska.pl

Termin składania ofert: 21 czerwca 2024 r.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorem danych osobowych osób składających ofertę nawiązania współpracy (Kandydatów) jest radca prawny Karolina Moska – Nikrant, prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego z siedzibą w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 62/3. Kontakt w sprawie przetwarzania danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@radca-moska.pl.

Dane osobowe Kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a podstawą ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane osobowe Kandydatów nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Dane osobowe kandydatów będą przechowywane do czasu, kiedy będzie to niezbędne dla zawarcia i realizacji umowy przez Kancelarię Radcy Prawnego Karoliny Moska – Nikrant lub do czasu, kiedy będzie to wymagane przepisami prawa. Dane osobowe kandydatów, z którymi nie zostanie nawiązana współpraca zostaną niezwłocznie usunięte.

Podanie danych osobowych przez Kandydata jest dobrowolne, jednak ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości rozpatrzenia oferty w procesie rekrutacji i brakiem możliwości zawarcia umowy.

Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

Kandydat ma prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Dane kandydatów nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Oferta nieaktualna od: 21/06/2024