Kancelaria Kwalifikowanego Doradcy Restrukturyzacyjnego poszukuje aplikanta radcowskiego I, II lub III roku

W związku z rozwojem Kancelarii Kwalifikowanego Doradcy  Restrukturyzacyjnego Jakuba Kielara (Jakub Kielar Konsulting Sp. z o.o.) poszukujemy do oddziału w Gdyni osoby na stanowisko:

Aplikant Radcowski

Wymagania:

  1. aplikant I, II lub III roku;
  2. samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji;
  3. komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  4. umiejętność strategicznego myślenia oraz szybkiego reagowania na problemy;
  5. teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego i prawa gospodarczego;
  6. dyspozycyjność i zaangażowanie w ramach powierzonych zadań;
  7. doskonała znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Lex);
  8. otwartość na edukację ekonomiczną.

Dodatkowe atuty:

  1. doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań restrukturyzacyjnych oraz/lub upadłościowych;
  2. teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego;
  3. wiedza lub doświadczenie z zakresu obrotu gospodarczego, ekonomii, finansów, prowadzenia działalności gospodarczej.

Zakres obowiązków:

  1. sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych, wyjaśnień, analiz, dokumentów korporacyjnych w zakresie prowadzonych postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych;
  2. prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych w systemie Krajowy Rejestr Zadłużonych;
  3. reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej;
  4. bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii oraz kontakt z Klientami;
  5. obsługa administracyjna postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych prowadzonych przez Zleceniodawcę poprzez prowadzenie akt spraw w systemie Krajowy Rejestr Zadłużonych;
  6. przygotowanie dokumentacji oraz pism w sprawach prowadzonych przez Kancelarię, z wykorzystaniem wzorców dokumentów.

Oferujemy:

  1. atrakcyjne warunki współpracy;
  2. możliwość rozwoju zawodowego;
  3. pracę w dynamicznym zespole;
  4. wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z możliwością zwiększenia wraz z rozwojem kompetencji;

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w Kancelarii prosimy o kierowanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji) na adres: jakub.gliszczynski@wp.pl do dnia 24 marca 2024 r.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferta nieaktualna od: 24/03/2024