To wydarzenie minęło

Stres – Coach Ewa Laus

Początek
20 października 2021 18:00
Koniec
20 października 2021 19:00

Status

To wydarzenie minęło

Szczegóły

Okręgowa Izba Radców Prawnych zaprasza na październikowy cykl punktowanych webinariów – Dlaczego nie lubimy stresu? Skąd się biorą i po co nam uzależnienia? Co to są zasoby wewnętrzne i jak z nich korzystać?

Szkolenie odbywa się na platformie Zoom.

UWAGA – za udział w poszczególnym spotkaniu każdemu radcy prawnemu przysługują 2 punkty szkoleniowe. Punkty zostaną naliczone na podstawie listy obecności wygenerowanej z platformy w ciągu kilku dni.

OIRP nie prowadzi rejestracji na w/w szkolenie.

Warunkiem uzyskania punktów jest:
– w polu “Twoje imię” wpisanie imienia i nazwiska – warunek konieczny (opcjonalnie – numeru wpisu)
– wpisanie adresu e-mail
– oraz udział w szkoleniu przez cały czas jego trwania.

Link do szkolenia: Kliknij
Meeting ID: 840 2224 6165
Passcode: 043271

Ważne: Materiały ze szkolenia dla radców prawnych dostępne są w ekstranecie lub dostępne dla uczestników, którzy prześlą zapytanie na adres szkolenia@oirp.gda.pl

W szkoleniu może uczestniczyć do 500 uczestników.

Dlaczego nie lubimy stresu?

Stres to ważna część życia i może mieć różne oblicza.
Nie lubimy go, bo może być silny, paraliżujący, długotrwały. Powoduje niepokój, zmniejsza wydajność, może prowadzić do problemów psychicznych i szeregu chorób psychosomatycznych… i tak nam się najczęściej kojarzy.
Ale może też być korzystny – motywuje do działania, pobudza.
I dlatego stres jest nam potrzebny. Więc nie bój się stresu! Nie walcz i nie próbuj go pokonać. Są inne sposoby na stres. Stres może być doskonałym sprzymierzeńcem, jeśli tylko będziesz potrafił/a odpowiednio się z nim obchodzić.

Webinar poświęcony jest przedstawieniu stresu jako reakcji organizmu na otaczającą rzeczywistość. Jego przyczynom, skutkom i objawom. A także zasygnalizowaniu sposobów „zarządzania” stresem. Tematyka webinariu może pomóc uczestnikom w wypracowaniu swojego własnego pakietu działań antystresowych, uwzględniających własny temperament, zainteresowania i możliwości.