To wydarzenie minęło

Michał Formela, Kamil Lis – Bezpieczeństwo IT – jak chronić dane kancelarii i klientów radców prawnych w cyfrowym świecie

Początek
13 lipca 2021 17:00
Koniec
13 lipca 2021 19:00

Status

To wydarzenie minęło

Okręgowa Izba Radców Prawnych zaprasza na punktowane szkolenie on – line
organizowane przez Komisję ds. LegalTech.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa IT skierowane jest bezpośrednio do radców prawnych i aplikantów. Podczas szkolenia zostaną poruszone aspekty związane z zabezpieczeniem sprzętu, skrzynki mailowej, danych przesyłanych w mailach, danych na dyskach zewnętrznych, USB, a także dużo innych kwestii.

UWAGA – szkolenie odbywa się na platformie ZOOM.

Udział w szkoleniach on-line pozwala na uzyskanie punktów szkoleniowych na takich samych zasadach jak w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Za udział w jednym wykładzie on-line będzie można uzyskać 2 punkty szkoleniowe za godzinę lekcyjną. Punkty zostaną naliczone na podstawie listy obecności wygenerowanej z platformy w ciągu kilku dni.

OIRP nie prowadzi rejestracji na w/w szkolenie.

Link do wykładu: Kliknij
Meeting ID: 948 6958 0309
Passcode: 336871

Warunkiem uzyskania punktów jest:

– w polu “Twoje imię” wpisanie imienia i nazwiska – warunek konieczny (opcjonalnie – numeru wpisu)
– wpisanie adresu e-mail
– oraz udział w szkoleniu przez cały czas jego trwania.

W szkoleniu może uczestniczyć do 500 radców prawnych.