To wydarzenie minęło

Status

To wydarzenie minęło

Szczegóły

Okręgowa Izba Radców Prawnych zaprasza na punktowane szkolenie on – line z mediacji gospodarczych oraz rodzinnych.

Link do szkolenia: kliknij

Szkolenie będzie się składać  z następujących elementów programowych:

„Mediacyjny niezbędnik z zakresu mediacji gospodarczych” :

• wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawach gospodarczych,
  • zasady prowadzenia mediacji gospodarczych,
  • rola pełnomocników stron w mediacjach gospodarczych,
  • instrumentarium mediatora techniki mediacyjne w sprawach gospodarczych,
  • koszty postępowania mediacyjnego w sprawach gospodarczych,

Szkolenie prowadzone będzie w formie warsztatów oraz dyskusji z uczestnikami. W trakcie szkolenie uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego zastosowania nabytej wiedzy.

Uczestnicy szkolenia otrzymają następujące materiały szkoleniowe:

• podręcznik „Niezbędnik mediatora” zawierający opis zagadnień poruszanych podczas szkolenia,
  • ćwiczenia wykorzystywane i wykonywane przez uczestników podczas szkolenia.

Prowadząca: Magda Bellwon, mediator, trener, wykładowca. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończyłam Podyplomowe Studium z Mediacji, Negocjacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz inne formy dokształcające z zakresu mediacji i negocjacji. Trenerka, absolwentka Akademii Rozwoju Umiejętności Trenerskich na SWPS i ko-trenerka mediacji rodzinnych Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Certyfikowany trenerka metody Action Learning. Wykładowczyni akademicka.

Od trzynastu lat praktykująca mediatorka. Od roku 2019 jestem członkiem Zarządu Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych.

Prowadząca mediacje pracownicze, gospodarcze i cywilne oraz rodzinne.

W swojej pracy wspiera tych, którzy doświadczyli sytuacji konfliktowych tak, aby znaleźli pozytywne rozwiązanie mimo różniących ich zdań.

Założycielka firmy „Conseo”, inicjatorka „Salonu Mediatora” – miejsca cyklicznych spotkań dla praktyków mediacji i przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości.