To wydarzenie minęło

dr hab. Sylwia Majkowska-Szulc, prof. UG – Pojęcie „spraw dotyczących umowy” w kontekście podstawy jurysdykcji międzynarodowej w przypadku skargi pauliańskiej

Początek
22 września 2020
Koniec
22 września 2020
Koniec

Status

Szczegóły

Wnioski na tle wyroku Trybunału (druga izba) z dnie 4.10.2018r. Feniks Sp.z o.o. przeciwko Azteca Products & Services SL (Wniosek o wydanie orzeczenia w trybie prejudycjalnym złożony przez Sąd Okręgowy w Szczecinie).

Szkolenie zostanie przeprowadzone na platformie zoom.

Link do wykładu: kliknij

kod dostępu: 150241

Udział w szkoleniach on-line pozwala na uzyskanie punktów szkoleniowych na takich samych zasadach jak w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Za udział w jednym wykładzie on-line będzie można uzyskać 4 punkty szkoleniowe. OIRP nie prowadzi rejestracji na w/w szkolenie.

Warunkiem uzyskania punktów jest:

– zalogowanie się za pomocą  imienia i nazwiska – warunek konieczny (opcjonalnie – numeru wpisu)

– oraz udział w szkoleniu przez cały czas jego trwania.

W każdym szkoleniu może uczestniczyć do 500 radców prawnych.