To wydarzenie minęło

Spotkanie autorskie z Stefanem Chwinem – 27 październik 2023 roku (piątek), 18:00, Księgarnia Smak Słowa

Początek
27 października 2023
Koniec
27 października 2023
Koniec
18:00 - 19:30

Status

Szczegóły

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Stefanem Chwinem

Komisja Kultury OIRP w Gdańsku serdecznie zaprasza radców prawnych, aplikantów i osoby towarzyszące na spotkanie z wybitnym pisarzem, eseistą, krytykiem literackim i historykiem literatury, Panem Stefanem Chwinem, autorem wielu książek, w tym: Hanemann, Żona prezydenta, Dolina radości, Panna Ferbelin  i wielu, wielu innych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 27 października 2023 roku (piątek) o godzinie 18-tej w Sopocie, tradycyjnie  w uroczej Księgarni Smak Słowa (Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 6A). Poprowadzi je nasza Koleżanka, radczyni prawna Magda Krzyżanowska – Mierzewska, (OIRP Gdańsk). Na spotkaniu, przy filiżance kawy lub herbaty, będziemy mieli okazje posłuchać rozmowy z interesującym pisarzem, porozmawiamy o książkach, życiu i o wielu innych, ważnych (i nie tylko) sprawach. Ciekawy Gość i atmosfera Księgarni gwarantują interesujący wieczór.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres radca.kultura@oirp.gda.pl.

W spotkaniu będzie można wziąć udział osobiście, oczywiście z osobą lub osobami towarzyszącymi.  Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 25 października  2023r.

W treści maila należy podać:

    • w tytule: spotkanie z S.Chwinem
    • imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP
    • liczbę uczestników.

Do zobaczenia na spotkaniu.
Komisja Kultury OIRP Gdańsk

  • photo – Stefan Chwin (Fot. Marcin R. Chwin)