To wydarzenie minęło

Kameralny koncert relaksacyjny połączony z masażem dźwiękowym…

Początek
11 grudnia 2023
Koniec
11 grudnia 2023
Koniec
00:00 - 00:00

Status

Szczegóły

Z ogromną przyjemnością Komisja ds. Kultury zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z osobami towarzyszącymi na:
Kameralny koncert relaksacyjny połączony z masażem dźwiękowym…
Wszystko jest muzyką…
Nawet cisza…
Dźwięki instrumentów archaicznych zabierają nas w medytacyjną podróż. Poprzez silnie rezonujące, wypełniające przestrzeń brzmienie, wprowadzają w stan głębokiego relaksu, rozluźniają napięcia w ciele, wyciszają myśli i wpływają kojąco na psychikę i emocje. Działają wielopłaszczyznowo, dając każdemu możliwość subtelnego spotkania z samym sobą.
Zapraszają do odpoczynku.
Działają jak odżywczy sen.
Prowadząca: Katarzyna Dałek*
 *Jestem aktorką Teatru Wybrzeże, prowadzę również zajęcia w Akademii Muzycznej w Gdańsku. W swojej pracy scenicznej i pedagogicznej przyglądam się procesom twórczym, obserwuję myśli, ciało i emocje i badam jak te obszary wzajemnie na siebie wpływają. Od lat pracuję z różnorodnymi technikami relaksacyjnymi, wspomagającymi organizm. Prowadzę sesje relaksacyjne z użyciem dotyku, głosu, śpiewu, gongów, mis dźwiękowych i innych instrumentów archaicznych.
Dla lepszego komfortu zaleca się, by na sesję założyć wygodne, luźne ubranie. Podczas koncertu można położyć się  w wygodnej dla siebie pozycji, przynieść karimatę, kocyk, opaskę na oczy, wszystko, co sprawi, że będziemy czuli się dobrze.
Odradza się korzystania z tego typu koncertów osobom z silnymi stanami depresyjnymi, schizofrenią, zastawkami serca, rozrusznikami, epilepsją.
Sesje dźwiękowe nie są wskazane również dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży.
Koncert odbędzie się 11 grudnia 2023 r. o godz. 19:30  w sali numer 319, na III piętrze  budynku przy Al. Grunwaldzkiej 76/78 we Wrzeszczu.
Koszt biletu dla radcy prawnego lub aplikanta wynosi 32 zł, a dla osoby towarzyszącej 64 zł.
Każdemu członkowi naszej korporacji przysługują dwa bilety.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 4 grudnia 2023 roku.
Liczba miejsc jest ograniczona.  
W zgłoszeniu prosimy o podanie:
•    imienia i nazwiska oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku
•    liczbę biletów i numer telefonu

Do zobaczenia