Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce z siedzibą w Gdańsku (ZPF)

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce z siedzibą w Gdańsku (ZPF), organizacja zrzeszająca około stu przedsiębiorstw sektora finansowego, w związku z rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko prawnika do Departamentu Prawno-Legislacyjnego.

Stanowisko: Prawnik

Zadania:

– wsparcie merytoryczne w pracach Departamentu Prawno-Legislacyjnego
– zarządzanie projektami w ramach prac Departamentu
– wykonywanie analiz wpływu nowych regulacji na prowadzenie działalności gospodarczej
– sporządzanie opinii prawnych w obszarze prawa rynku finansowego
– koordynacja prac problemowych zespołów roboczych

Wymagania uwarunkowania osobowe kandydatów:

– wykształcenie wyższe prawnicze – warunek konieczny
– preferowani: aplikant radcowski/radca prawny
– dobra znajomość prawa rynku finansowego, prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
– systematyczność i komunikatywność, dyspozycyjność
– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę nad tekstami prawnymi
– doświadczenie w pracy na rynku finansowym będzie dodatkowym atutem

ZPF oferuje:

– możliwość rozwoju zawodowego wraz z dynamicznie rozwijającą się organizacją
– wsparcie merytoryczne
– stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– ubezpieczenie grupowe

Termin do złożenia podań: 31 sierpnia 2022 r. na adres info@zpf.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

UWAGA:

Każde podanie, by mogło zostać rozpatrzone musi zawierać klauzulę o zgodzie kandydata na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z poniższą formułą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zapraszamy na stronę internetową: www.zpf.pl