Trefl S.A. poszukuje do Działu Prawnego Specjalisty ds. Prawnych – radcy prawnego

Specjalista ds. Prawnych

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz opiniowanie projektów umów oraz pism i dokumentów regulujących funkcjonowanie spółki
  • udzielanie porad, wyjaśnień i konsultacji w sprawach dotyczących zastosowania przepisów w zakresie prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego i własności intelektualnej
  • współpraca z działami wewnątrz firmy w zakresie prowadzonych spraw
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych
  • realizacja bieżących zadań Działu Prawnego oraz współpraca z Dyrektorem Działu Prawnego oraz zewnętrznymi doradcami prawnymi

Nasze wymagania

  • uprawnienia radcy prawnego przez min. 2 lata
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w wewnętrznym dziale prawnym spółki
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego i własności intelektualnej
  • znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej na zaawansowanym poziomie (C1)
  • swobodne poruszanie się w programach MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, sumienność i dokładność
  • uczciwość, samodzielność, komunikatywność i umiejętność współpracy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

 To oferujemy

 zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo

  • pracę w firmie będącej największym polskim producentem zabawek
  • proces wdrożenia przygotowujący do samodzielnej realizacji zadań
  • elastyczny start między godz. 7.00 a 9.00

Link do składania CV: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ac0aa2a2fdbd4896a24b47ed0bfdd482

Oferta nieaktualna od: 31/05/2023