SPECJALISTA DS. UMÓW

Rover Infraestructuras S.A. to spółka wykonawcza o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku budowlanym. Naszą firmę wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych dla klientów publicznych i prywatnych. Roverpol Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy Rover Infraestructuras S.A., hiszpańskiej firmy budowlanej działającej na terenie Polski od ponad 5 lat. Obszary działalności firmy w Polsce obejmują budownictwo infrastrukturalne (drogowe, kolejowe), budownictwo ogólne, budownictwo przemysłowe oraz budownictwo hydrotechniczne. Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. umów do kontraktu budowlanego realizowanego na terenie Trójmiasta – praca w biurze budowy w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy: Trójmiasto

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i weryfikowanie zamówień, umów, aneksów i innych dokumentów kontraktowych oraz ich uzgadnianie z kierownictwem kontraktu,

  • Kompletowanie dokumentów związanych z umowami, w tym pełnomocnictw, zabezpieczeń finansowych, polis ubezpieczeniowych, itp.

  • Drukowanie, skanowanie, uzyskiwanie podpisów i archiwizowanie ww. dokumentów,

  • Prowadzenie stosownych rejestrów (m.in. umów i zleceń),

  • Prowadzenie korespondencji kontraktowej, w tym roszczeniowej, w szczególności z organami administracji, inwestorem i podwykonawcami,

  • Zgłaszanie podwykonawców inwestorowi,

  • Sporządzanie innych dokumentów formalnych procesu budowlanego oraz wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego, Koordynatora ds. warunków formalno-prawnych,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawo, administracja, budownictwo),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,

  • Znajomość kodeksu cywilnego, prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office – Word, Excel),

  • Dokładność, rzetelność, samodzielność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,

  • Dyspozycyjność – praca na pełen etat, kancelariom dziękujemy,

  • Przyjazne usposobienie,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie sporządzania korespondencji roszczeniowej oraz zmian do kontraktu,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w miłej atmosferze z młodym i dynamicznym zespołem,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje należy przesyłać do dnia 30 października 2020 r. na adres: biurochylonia@rovergrupo.com z tematem wiadomości: izba_specjalista ds. umów

Oferta nieaktualna od: 30/10/2020