Radca prawny

APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. to profesjonalna i nowoczesna kancelaria. Nasz zespół to doświadczeni Radcowie Prawni, Adwokaci oraz Prawnicy, których cechuje duża wiedza z zakresu prawa e-commerce, gospodarczego oraz korporacyjnego.

Aktualnie poszukujemy kandydata/tkę na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • obsługa prawna klientów Kancelarii (prawo gospodarcze, prawo cywilne);
  • prowadzenie i nadzorowanie postępowań sądowych;
  • reprezentacja klientów przed urzędami oraz w postępowaniach sądowych;

Wymagania:

  • radca prawny z przynajmniej 2 letnim doświadczeniem w postępowaniach sądowych z zakresu prawa cywilnego lub gospodarczego;
  • posiadanie prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami;
  • inicjatywa i szczere zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • umowa B2B;
  • samodzielne, merytoryczne stanowisko.

Ogłoszenie ważne do 31 stycznia 2023 r.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie CV na adres biuro@apmkancelaria.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.