Prawnik wewnętrzny

Firma Termika Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko

Jesteśmy liderem na rynku izolacji przemysłowych. Od ponad 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu, prowadząc projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Dzięki naszym zespołom zrealizowaliśmy dotąd 7000 projektów izolacji, instalacji HVAC i sanitarnych w przemyśle oil&gas, marine, offshore i spożywczym.

Posiadamy własną halę produkcyjną z nowoczesnym parkiem maszynowym CNC. Prowadzimy także handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych oraz specjalistycznej chemii budowlanej. Warto rozwijać się z nami.

Nasze oczekiwania

  • Status aplikanta radcowskiego
  • Doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym
  • Doświadczenie w analizie kontraktów
  • Dyspozycyjność 3 do 5 dni w tygodniu
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego i przedsiębiorstw
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków

  • Analiza, opiniowanie, konstruowanie, projektów umów
  • Analiza i interpretacja przepisów prawnych i orzecznictwa
  • Przygotowanie pism procesowych i poza procesowych
  • Stały kontakt z klientami i współpraca z kancelarią
  • Przygotowanie opinii prawnych, udzielanie porad prawnych
  • Obsługa korespondencji
  • Udział w rozprawach sądowych
  • Praca stacjonarna w biurze w Gdańsku

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej gdańskiej firmie – ponad 25 lat na rynku, laureat Diamentów Forbesa
  • „Poznajmy się” – program pozwalający na poznanie biznesu i kluczowych działów firmy
  • Wdrożenie na stanowisku, praca z doświadczonymi współpracownikami
  • Prywatna opieka medyczna od 100zł miesięcznie oraz możliwość objęcia nią rodziny
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie poniżej 60zł i możliwość ubezpieczenia Twoich bliskich
  • Karta MultiSport Plus poniżej 70zł miesięcznie
  • Program Poleceń Pracowniczych, do 2000zł za jedno polecenie
  • Paczki świąteczne zimą i coroczne spotkanie integracyjne w formie pikniku latem
  • Udział w programach dobroczynnych (zbiórki, akcje rowerowe)
  • Bezpłatny zamknięty parking pod biurem
  • Biuro 4km od dworca Gdańsk Główny
  • W ramach integracji zapraszamy na wybrane koncerty do loży Termiki w Ergo Arena

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres praca@termika.eu

Oferta ważna do 31.07.2024

Więcej informacji o naszej działalności znajdą Państwo pod adresem http://termika.eu

Oferta ważna do: 31/07/2024