OGŁOSZENIE O PRACĘ NA STANOWISKO APLIKANTA RADCOWSKIEGO (I-II rok aplikacji radcowskiej)

“WRT Legal Sp. z o.o.  z siedzibą w Gdyni poszukuje do swojego zespołu: Aplikanta radcowskiego I-II roku aplikacji radcowskiej

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie spraw klientów WRT Legal Sp. z o.o. m.in. z zakresu zamówień publicznych, prawa budowlanego, administracyjnego i szkolnictwa wyższego;

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej w doradztwie z zakresu zamówień publicznych, prawa gospodarczego, administracyjnego i szkolnictwa wyższego;
  • wiedza specjalistyczna w obrębie regulacji dotyczących prawa zamówień publicznych, prawa o szkolnictwie wyższym i prawa administracyjnego;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;
  • zdolność do samodzielnego działania, do pracy pod presją czasu;
  • zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Zainteresowanych prosimy o kierowanie aplikacji (CV i list motywacyjny) do dnia 20.10.2021 r. na adres e-mail: office@wrtlegal.com

Zgłoszenie powinno zawierać zgodę kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.