Oferta dla radców prawnych i aplikantów zainteresowanych biznesem online, w tym ecommerce, food- i medtech

Dołącz do Zespołu nowoczesnej kancelarii Tomka Wekwarta – oferta dla radców prawnych i aplikantów zainteresowanych biznesem online, w tym ecommerce, food- i medtech

W skrócie, szukamy nowego członka zespołu – osoby zmotywowanej, ciekawej świata nowych technologii i posługującej się dobrze językiem angielskim przy pracy nad dokumentami. Nasze podejście “hands-on” w pracy z klientami, traktujących nas jako członków swoich zespołów, pozwala na zdobycie bogatego doświadczenia w różnorodnych, często międzynarodowych projektach. Działamy nowocześnie, również zdalnie, zwykle paperless i z czasem pracy adekwatnym do zadań i z poszanowaniem życia prywatnego, co rozumieją też nasi podobnie myślący klienci.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany, prześlij do mnie e-mail pod adres: tomasz@wekwart.com z informacjami o Tobie, Twoim doświadczeniach i zainteresowaniach zawodowych, w jakim zakresie czasowym moglibyśmy Cię zaangażować i, jeśli chcesz, z propozycją wynagrodzenia i preferowanej formy współpracy.

Nazywam się Tomek Wekwart, jestem radcą prawnym i specjalizuję się w aspektach prawnych i podatkowych nowych technologiach, biznesie online, e-commerce i związanych z tym wyzwań, także w zakresie własności intelektualnej, prywatności czy doświadczeń użytkowników. Zajmuję się też sprawami regulacyjnymi dotyczących żywności + tzw. medtech, uwzględniając aspekty podatkowe we wspieranych procesach i obszarach działalności.

Jak pracujemy

Naszą działalność wyróżnia podejście “hands-on” przy realizowanych projektach i proste komunikowanie trudnych tematów, zwykle angażujących wiedzę z kilku dziedzin prawa. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, często jako część budowanych zespołów, co ułatwia zrozumienie realnych biznesowych problemów i dostosowanie do nich propozycji prawnych i podatkowych rozwiązań.

Taki styl współpracy oferuje możliwość szybkiego zdobycia wielu cennych doświadczeń, zwłaszcza żę mamy do czynienia z różnorodnymi projektami, często międzynarodowymi i obejmującymi różne jurysdykcje. Działamy przede wszystkim online, oferując elastyczność pracy zdalnej. Ograniczamy korzystanie z papieru, korzystając z najnowocześniejszych narzędzi wspierających płynną pracę zespołową.

Kluczowe obowiązki

Zajmować się będziesz przede wszystkim zagadnieniami prawnymi dotyczącymi przedsiębiorców, począwszy od codziennych aspektów funkcjonowania w opisanych branżach aż po procesy inwestycyjne (w tym VC), przekształceniowe, wdrożenia prawne rozwiązań e-commerce, SaaS, IT oraz kwestie podatkowe, prawa pracy związanego ze skalowaniem zespołów i wybrane kwestie regulacyjne.

Działamy kompleksowo, począwszy od koncepcji rozwiązań po ich umowne wdrożenie, analizę i negocjowanie umów, przygotowywanie regulaminów i polityki prywatności (GDPR) czy dokumentów korporacyjnych.

Umiejętności i kwalifikacje

Szukamy osoby zainteresowanej branżami, w których działamy, z dobrą znajomością języka angielskiego. Doświadczenie w prawie, a także w jakiejkolwiek z naszych specjalizacji, będzie oczywiście atutem.

Korzyści i wynagrodzenie

Dołączając do naszego Zespołu, masz okazję współtworzyć kulturę naszej organizacji i szansę na szybki rozwój przy ciekawych i różnorodnych projektach. Wynagrodzenie będzie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, przy zachowaniu elastycznego czasu pracy.

Kontakt i termin

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany lub znasz kogoś, kto mógłby być, napisz do mnie e-mail pod adres: tomasz@wekwart.com lub podziel się tą informacją. Proszę o którą wiadomość, w której opiszesz swoje doświadczenia, zainteresowania i cele jak wyżej. Odpowiem na każdą wiadomość, a w następnym kroku zaproszę Cię na rozmowę online.

Proszę o przesłanie zgłoszeń do końca maja.

Przesłanie zgłoszenia będzie dla mnie równoznaczne ze zgodą, że zgadzasz się na przetwarzanie przesłanych przez Ciebie danych osobowych w procesie rekrutacji – przeze mnie jako ich administratora. Przetwarzać je będę tylko w celu prowadzenia procesu rekrutacji i do jej zakończenia, a zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Masz prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania, uzupełniania), ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia – skontaktuj się ze mną w tej sprawie pod podany adres e-mail. Masz też prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Dziękuję za zapoznanie się z ogłoszeniem i czekam na Twoją wiadomość.

Tomek Wekwart