Nawiążemy współpracę z radcą prawnym do obsługi prawnej spółki z branży energetycznej w Słupsku

Wymagania:

  • uprawnienia radcy prawnego,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółki oraz reprezentacji przed sądami, urzędami i innymi organami,
  • lojalność i wysoka motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • znajomość języków obcych,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie opinii prawnych i udzielanie porad głównie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, energetycznego, handlowego, pracy, IT i finansowego,
  • przygotowywanie i weryfikacja umów oraz nadzór nad zgodnością procesu ich zawierania,
  • obsługa korporacyjna spółki z grupy kapitałowej z branży energetycznej, w tym opiniowanie wniosków i uchwał organów spółki,
  • opiniowanie dokumentów pod względem formalno-prawnym,
  • współudział w tworzeniu dokumentów wewnętrznych spółki jak procedury i regulaminy,
  • redagowanie pism urzędowych, przedprocesowych i procesowych,
  • reprezentacja przez sądami, urzędami i innymi organami,
  • udział w negocjacjach,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników i współpracowników.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w spółce z grupy kapitałowej o rozpoznawanej pozycji na obszarze Polski,
  • współpracę w pełnym wymiarze,
  • ścieżkę rozwoju w obszarze doradztwa korporacyjnego i możliwość specjalizacji w prawie cywilnym, gospodarczym, handlowym i energetycznym,
  • ciekawą pracę w zespole profesjonalistów,
  • udział w szkoleniach.

Aplikacje wraz z CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@btrp.pl

Ogłoszenie jest ważne do dnia 31 lipca 2020 r.

Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Oferta nieaktualna od: 31/07/2020