Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Dylewski z siedzibą w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko aplikanta

Zakres obowiązków:

  • bieżące doradztwo prawne na rzecz klienta Kancelarii,
  • obsługa prawna dużej spółki handlowej,
  • przygotowanie umów oraz sporządzanie opinii,
  • reprezentacja klienta w postępowaniach sądowych,
  • wsparcie merytoryczne dla prawników z zespołu Kancelarii.

Wymagania:

  • I lub II rok aplikacji radcowskiej,
  • praktyczna znajomość prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości,
  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i zaangażowanie w prowadzeniu projektów,
  • duża precyzja w wykonywaniu zadań i odpowiedzialne traktowanie powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • współpracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach Kancelarii prowadzącej urozmaicone sprawy, w tym obsługę procesów sądowych,
  • miłą atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników,
  • pracę w centrum Gdańska, w siedzibie doskonale skomunikowanej z resztą aglomeracji; w pobliżu dworca Gdańsk Główny, obok przystanku SKM oraz przystanków tramwajowych i autobusowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia lub dalszego rozwoju w renomowanej Kancelarii.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie w terminie najpóźniej do 24 marca aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: kancelariard@gmail.com. Prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.

Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami odbędą się w siedzibie Kancelarii ul. Dyrekcyjna 2-4, 80 – 852 Gdańsk.